Image default
FelsefErkek

Kadınları etkilemenin yolları

Yüzyıllardır kadınları etkilemenin yollarını arayıp durdunuz Kimileri şeytan tüyü ile, kimileri karizmasıyla, kimileri ise sempatik tavırları ile bir şekilde etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. Kadınlar kaçıyor, erkekler kovalıyor. Oysa kaçıp kovalamadan kadınları etkileyebileceğiniz başka yöntemler de mevcut. Klasik gibi görünseler de her zaman işe yarar. İşte bunlardan bazıları şöyle;

Romantik olun. Kadınlar romantizme bayılır. Mum ışığında güzel bir yemek ile kalbini kazanabilirsiniz. Tabii romantizm yalnızca mum ışığı ile olmaz. Yemeğe otururken sandalyesini çekmeyi ve nazik davranmayı ihmal etmeyin.

Sürprizler yapın. Sürprizler yapıp onu şaşırtmayı başarabilirseniz onu heyecanlandırıp kalbini kazanmanız da kolaylaşacaktır. Küçük hediyeler alın, beklenmedik bir anda karşısına çıkın, arayıp “kapının önündeyim sana çikolata getirdim” deyin ve onu şaşırtın.

Espriler yapın. Kadınlar yanlarında suratsız va şakadan anlamayan biri olsun istemez ve eğlenceli erkeklerle birlikte olmayı tercih eder. Bu yüzden espriler yapın ve onu güldürün. Eğer böyle yetenekleriniz yoksa onu eğlenceli bir tiyatro gösterisi veya komedi filmine götürüp birlikte eğlenmenizi sağlayabilirsiniz.

Kesinlikle dürüst olun. Ufak tefek gereksiz bir sürü şey için yalan söylemeyin. Dürüst olun ve ona hayatınız hakkında olmadık yalanlar söylemeyin. Böylece sizin yanınızda kendini güvende hissedecek ve size güvenecektir.

Komplimanlar yapan. Harika gülümsüyorsun, çok güzel dans ediyorsun, seninle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum, çok şıksın, prenseslere benziyorsun vs vs. ancak bunları söylerken samimi görünmeye ve çok sık dile getirmemeye özen gösterin. Aksi halde sizi azılı bir çapkın sanıp tabana kuvvet uzaklaşacaktır.

Özel şeyleri hatırlayın. Doğum günü, tanışma yıldönümü, onu ilk öptüğünüz yer, tanıştığınızda üzerinde olan kıyafetler… Evet, farkındayız biraz sıkıcı ama kadınlar için son derece önemli. Eğer bunları hatırlar ve ince bir adam olursanız, kadınlardan yıldızlı pekiyi alabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Kadınları Etkilemek İçin 5 Önemli İpucu

Editor

Kadın ve erkeğin inanılmaz yarışı

Ahmet DOĞDU

Kadınlara Seksi Gelen 7 Erkek Davranışı

Editor

Erkeklerin Sevişmek İstememe Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Arabasına Aşık Erkekler

Ahmet DOĞDU

Yakışıklı Görünmenin Yolları

Yorum Yaz