Image default
FelsefErkek Genel

Kadınları Etkileyen Kokular

 

Kokular her insan için duyguları daha belirli hale getiren ve hislerin yoğunlaşmasını sağlayan bir etkendir. Güzel kokmak için kimse pahalı parfümlere bu kadar yatırım yapmazdı yoksa. Herkes güzel kokmak ister ve yeni tanıştığınız biri üzerinde farklı bir etki bırakmak istiyorsanız kesinlikle güzel bir koku ile imzanızı atmalısınız. Peki kadınları etkileyen kokular nelerdir?

kadinlarin-en-sevdigi-kokular

Misk kokusu; misk çoğu insan için çek beğenilen ve erkeklere çok yakıştırılan bir kokudur. Doğal olarak kadınlara da fazlasıyla seksi gelmektedir. Eğer bir kadını etkilemek istiyorsanız misk kokusunu bir deneyebilirsiniz. Misk kokusu için en iyi parfüm örneği Tom Ford Noil olabilir.

  • Ylang ylang kokusu; bu madde birçok insanın içini gıcıklayan eşsiz bir kokuya sahip. Doğal olarak güzel kokulardan hoşlanan birçok kadını da etkileyecek bir kokudur. Eğer sizde kadınları etkileyen kokuları kullanmak istiyorsanız bunlardan biri olan ylang ylang kokusunu içeren parfümlerden birini kullanabilirsiniz. bu kokuyu içeren örnek parfümlerden biri Cerruti 1881 pour homme olabilir.
  • Yasemin kokusu; yaseminin kendine özgü özel ve naif bir kokusu vardır. Bu koku kendini koku ile anlatmayı seven insanların ne kadar naif ve kibar bir yapıya sahip olduklarını havaya saldıkları etki ile anlatmalarında en kolay yol olacaktır. Çoğu insan bu kokunun cesaret verici bir etkisinin de olduğunu söyler. Bu kokuda bir parfüm kullanmak isteyenler için örnek parfüm Yves Saint Laurent Jazz olabilir.

kadinlarin-etkilendigi-kokular

  • Vanilya kokusu; kadınları etkileyen kokular arasında bulunan vanilya kokusu insanı sakinleştiren tatlı ve davetkar bir etkiye sahiptir. Araştırmalara göre vanilya kokusunun insanlarda cinsel istekleri de arttırdığı söylenir. Sizde vanilya kokusu içeren parfümlerden birini seçip kendi imzanızı bu şekilde atabilirsiniz. Sizi hem kibar hem sempatik gösterecek hem de karşı cinse şiddetli bir etki bırakmış olursunuz. Bu tür bir parfüme örnek Jean Paul Gaultier Le Male olabilir.

 

Benzer Yazilar

Bakımlı Sakal Ve Bıyığa Sahip Olmak İçin 5 Öneri

Ahmet DOĞDU

Erkekler neden aldatır?

Ahmet DOĞDU

Cesur Ve Güzel’ in Cesur Sühan’ ına İthafen

Ahmet DOĞDU

Erkekler İlk Buluşmadan Sonra Neden Aramaz?

En İyi Arkadaşı Kadın Olan Erkeklerin Yaşadığı 7 Durum

Kadınlara Sorduk Hangi Kıvanç Tatlıtuğ?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz