28.4 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Tem 20, 2019
Vajinalog + 18

Kadınları İlişkiye Hazırlamanın Yolları

Erkekler çoğu zaman sevdikleri kişi ile cinsel ilişkiye girmek istemektedir. Ancak karşısındaki kişiden bu konuda nasıl bir tepki alacağını bilmediğinden dolayı, çoğu zaman bu isteklerini bastırmaktadır. Karşısındaki kadının cinsel arzusunun olması ve bu arzuyu harekete geçirmek için bazı hareketler sergilemek, kısa süre içerisinde erkeği sonuca ulaştırmaktadır. Kadınları ilişkiye hazırlamanın yolları aslında oldukça basit ve etkili birkaç hareket ile gerçekleştirilebilmektedir.

Kollarını Kafasının Arkasına Almak

Bu hamle son derece sıcak ve dürtüleri harekete geçirecek bir hamle olduğundan dolayı, erkek için geri dönüşü de bir o kadar hızlı olacaktır. Ön sevişme esnasında kadının bileklerinden nazikçe kavradıktan sonra yavaş yavaş kafasının arkasına doğru almak, kadının dürtülerini harekete geçirecek ve ne kadar baskın karakter olursa olsun kendisini sizin ellerinize bırakacaktır.

Ellerinizi Saçlarının Arasında Gezdirmek

Bir kadının saçlarını okşamak, onun yumuşaması ve rahatlaması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle soğuk davranan bir kadın bile, ellerini saçlarının arasında gezdiren bir erkeğe asla hayır demeyecektir. Ellerinizi saçlarının arasında gezdirdiğiniz takdirde, kadını ilişkiye hazırlamak için en önemli adımı da atmış olursunuz.

Duyguları Belli Etmek

Bir erkeğin duygularını belli etmesi ve hissettiklerini dışa vurması demek, kadının kendini güvende hissetmesi anlamına gelmektedir. Kadınları etkilemenin ve ilişkiye hazırlamanın en önemli unsurları arasında erkeğin duygularını çekinmeden ve korkmadan rahatlıkla açıklayabilmesi, hissettiklerini ortaya koymasıdır.

Dokunmak

Bir kadının asla hayır diyemeyeceği unsurlar arasında dokunmak yer almaktadır. Bir erkek ilişki öncesinde kadını ilişkiye hazırlamak için kadına dokunması, onun hoşuna gidecektir. Böylece kısa bir süre sonra artık kendini serbest bırakacak ve kendini harika hissedecektir. Kadının daha iyi hissedebilmesi için ise erkeğin, karşısındaki kişinin vücudundaki her noktayı iyi bir şekilde keşfetmesi gerekmektedir.

Benzer Yazilar

Penis Büyüklüğü İlişkide Avantaj Sağlar Mı?

Editor

İyi Bir İlişki İçin İlk Adım Nasıl Olmalıdır?

Editor

dövme sanatı ve kadınlar 5

Ahmet DOĞDU

Afrodizyak Etkili Yiyecekler

Barbara Palvin

Ahmet DOĞDU

Gece Ereksiyonunun Nedeni Nedir?

Editor