Image default
Vajinalog + 18

Kadınları İlişkiye Hazırlamanın Yolları

Erkekler çoğu zaman sevdikleri kişi ile cinsel ilişkiye girmek istemektedir. Ancak karşısındaki kişiden bu konuda nasıl bir tepki alacağını bilmediğinden dolayı, çoğu zaman bu isteklerini bastırmaktadır. Karşısındaki kadının cinsel arzusunun olması ve bu arzuyu harekete geçirmek için bazı hareketler sergilemek, kısa süre içerisinde erkeği sonuca ulaştırmaktadır. Kadınları ilişkiye hazırlamanın yolları aslında oldukça basit ve etkili birkaç hareket ile gerçekleştirilebilmektedir.

Kollarını Kafasının Arkasına Almak

Bu hamle son derece sıcak ve dürtüleri harekete geçirecek bir hamle olduğundan dolayı, erkek için geri dönüşü de bir o kadar hızlı olacaktır. Ön sevişme esnasında kadının bileklerinden nazikçe kavradıktan sonra yavaş yavaş kafasının arkasına doğru almak, kadının dürtülerini harekete geçirecek ve ne kadar baskın karakter olursa olsun kendisini sizin ellerinize bırakacaktır.

Ellerinizi Saçlarının Arasında Gezdirmek

Bir kadının saçlarını okşamak, onun yumuşaması ve rahatlaması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle soğuk davranan bir kadın bile, ellerini saçlarının arasında gezdiren bir erkeğe asla hayır demeyecektir. Ellerinizi saçlarının arasında gezdirdiğiniz takdirde, kadını ilişkiye hazırlamak için en önemli adımı da atmış olursunuz.

Duyguları Belli Etmek

Bir erkeğin duygularını belli etmesi ve hissettiklerini dışa vurması demek, kadının kendini güvende hissetmesi anlamına gelmektedir. Kadınları etkilemenin ve ilişkiye hazırlamanın en önemli unsurları arasında erkeğin duygularını çekinmeden ve korkmadan rahatlıkla açıklayabilmesi, hissettiklerini ortaya koymasıdır.

Dokunmak

Bir kadının asla hayır diyemeyeceği unsurlar arasında dokunmak yer almaktadır. Bir erkek ilişki öncesinde kadını ilişkiye hazırlamak için kadına dokunması, onun hoşuna gidecektir. Böylece kısa bir süre sonra artık kendini serbest bırakacak ve kendini harika hissedecektir. Kadının daha iyi hissedebilmesi için ise erkeğin, karşısındaki kişinin vücudundaki her noktayı iyi bir şekilde keşfetmesi gerekmektedir.

Benzer Yazilar

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Nelerdir ?

Editor

MISS REEF şILI 2012

Ahmet DOĞDU

Arzulanmak İçin Bunları Yapmalısınız

Editor

Mastürbasyonla İlgili Bilinmeyenler

Editor

Erkekleri Tahrik Eden Kadın Davranışları

Ahmet DOĞDU

Kadınların Sekste Yaptığı Hatalar

Ahmet DOĞDU