Image default
Vajinalog + 18

Kadınları Kendinden Soğutmanın Yolları Nelerdir?

Kadınları erkeklerden soğutan sebepler kadınların farklı kişilikleri doğrultusunda değişecektir fakat tüm kadınların sizden soğumasına neden olacak bazı davranışlar vardır ki, bu hareketleri yaptığınızda etrafınızdaki tüm kadınlar sizden koşarak kaçacaktır. Kadınları kendinden soğutmanın yolları değişkenlik gösterebilir.

Kadınları Kendinden Soğutmanın Yolları

Kişisel Bakıma Önem Vermemek

Kadını ilişkiden soğutan şeyler içerisinde en güçlü olanlardan biri kişisel bakımınıza dikkat etmemenizdir. Tıpkı sizin dişlerini fırçalamayan, saçlarını yıkamayan veya sürekli ter kokan bir kadın için hoş duygular hissetmemeniz ve o kadından uzak durmanız gibi kadınlar da kişisel bakımına özen göstermeyen erkekler hakkında pek hoş şeyler düşünmez ve onların etrafında bulunmak istemezler. Bu nedenle kadınların sizden kaçmasını istemiyorsanız kişisel bakımınıza özen gösterip, sakal-saç ve benzeri bölgelerinizin kişisel temizliğini düzenli olarak yapmalısınız.

Kadını İlişkiden Soğutan Şeyler
Kadını İlişkiden Soğutan Şeylerden En Önemlisi Kişisel Bakımdır.

Kaba Davranışlar

Kadınlara karşı olan kaba ve nezaketsiz tavırlar da kadınları soğutan davranışlar içerisindedir. Ne yazık ki, toplumumuzun takınmış olduğu ataerkil düşünce biçimi nedeniyle bazı erkekler insanlara kaba ve vahşice davranmayı erkeksilik olarak algılamayı seçiyor. Fakat kadınlar bu kaba, agresif ve saçma tavırlardan nefret eder ve bu tarz erkeklerin yanlarında bulunmak bir yana yollarının kesişmemesi için uğraş verirler.

Kadınları Soğutan Davranışlar
Kadınları Soğutan Davranışlardan Bir Diğeri İse Kaba Davranışlardır.

Kadınları Kendinden Soğutmanın Yolları İçinde Bencillik ve Egoizm

Kendinizi beğenmeniz ve kendinize olan güveniniz kadınları her ne kadar etkilese de bu güvenin fazlası hem karşınızdaki kadınlar hem de hemcinsleriniz ile olan ilişkileriniz için pek de hoş olmayacaktır. Karşınızdaki kişiyle yapacağınız etkinliklere sadece kendi istekleriniz üzerine değil karşınızdaki insanın isteklerini de göz önüne alarak karar vermeniz gerekmektedir. Birlikte yapılan planlar her zaman birlikte alınmış kararları içermeli ve iki tarafın isteklerini de karşılayabilmelidir. Her iki kişinin de birbirinin isteklerine saygı duymaya ve ortak paydalarda buluşmaya dikkat etmesi gerekmektedir. Kadınları kendinden soğutmanın yolları kişiden kişiye değişse de, bu anlatılanlar her kadın için geçerli durumlardır.

Benzer Yazilar

Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin 8 Öneri

Erkeklerin Zevk Noktaları Ve Hassas Bölgeleri Nelerdir?

Kadınlar Neden Orgazm Taklidi Yapar?

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.3

Ahmet DOĞDU

Ayna Güzelleri

Ahmet DOĞDU

dövme sanatı ve kadınlar 2

Ahmet DOĞDU