Image default
Vajinalog + 18

Kadınları Korkutan Erkek Davranışları Hakkında

Kadınlar hem fiziksel hem de mental olarak erkeklerden çok farklıdır ve erkeklerin kadınlara karşı sergilediği birçok tutum kadınlar tarafından korkutucu bulunmaktadır.  Kadınların hoş karşılamadığı erkek davranışlarına değinmek gerekirse ilk sırada çapkınlık yer alır. Kadınların eşlerinin çapkınlık yapmasından çok korkarlar. Çapkınlığın yanı sıra kadının bunu anlamadığını düşünmesi veya önemsememeleri de kadınları oldukça ürkütmektedir.

Baskıcı Tavırlardan Uzak Durun

Korkutucu olan ikinci erkek davranışı ise bencilliktir. Bencillik hem erkeği itici yapmakta hem de eşinin kendini önemsiz hissetmesine sebep olmaktadır. Kadınların hoş karşılamadığı üçüncü erkek davranışı ise baskıcı tavırlardır. Kadınlar kendi üzerinde baskı kuran erkek arkadaş ve eşten hoşlanmaz aksine irite olurlar. Her şeyi kısıtlayan ve çevresindekileri bile kendisi belirlemek isteyen erkekler kadınları kokutmaktadır.

Sorumsuz Erkek Kadınları Korkutur

Korkutucu erkek davranışlarının beşincisi ise kıskançlık. Evet, kadınlar kıskanılmayı önemsenmeyi sever ama aşırısını asla. Özellikle sürekli başkalarının sevgilisine baktığını düşünen paranoya sahibi erkekler kadınları oldukça korkutmaktadır. Kadınları korkutan altıncı erkek davranışı ise sorumsuzluktur. Erkekler kadınların geç hazırlanmasından hoşnutsuzken kadınlar erkeklerin bazı şeylere kendileri kadar önem vermeyişinden ve umursamamasından nefret ederler ve böyle bir erkekle beraber olmak ileriye dönük ilişkiler için onları korkutur.

Yalan Söylemeyin, Egonuzdan Sıyrılın

Kadınların hoş karşılamadığı yedinci erkek davranışı ise elbette yalan. Yalandan tüm insanlar hoşlanmaz ancak kadınlar özellikle yalan söyleyen eşle karşılaştığında yanlış seçim yaptıklarını düşünerek bu birliktelikten ürkmektedir. Korkutucu erkek davranışlarından sekizincisi ise; egodur. egolu partner kadınları hem korkutur hem de eşinden soğutur, özgüven önemli bir detaydır ancak aşırısı sağlıklı ilişki için zararlıdır. Dokuzuncu korkutucu erkek davranışı ise aceleciliktir. Cinsellikte dâhil her konuda aceleci olan erkekler kadınları korkutmakta ve ilişkide tutukluk yaşamalarına sebep olmaktadır. Korkutucu erkek davranışlarının sonuncusu ise ısrarcılık. Kadınların istemediği konulardan ısrar eden bir eş en büyük korkulu rüyalarıdır. Kadınlara ısrar etmeden önce neden bu konuda isteksiz olduklarını anlamaya çalışın.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Erken Boşalma Sorununu Önlemenin 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

Yatakta 10 Farklı Erkek Tipi

Ahmet DOĞDU

Erkeklerdeki Cinsellik Sonrası Tutumlara Dikkat

Ahmet DOĞDU

Cinsel İsteğiniz Azaldıysa İlişkinizde Problem Olabilir!

Ahmet DOĞDU

Yakıcı Yaz Aşkları

Editor