Image default
Vajinalog + 18

Kadınları Mutlu Etme Garantili 5 Hediye

Kadınları Mutlu Etme Garantili 5 Hediye

     Herkes gibi kadınlar da hediye almaktan mutlu olurlar,  herkes gibi doğum günü, yıl dönümleri, sevgililer günü, yılbaşları gibi özel günlerde hatırlanmak isterler. Kadınları mutlu edecek hediyeler konusunda geçemeden önce, size gerçekten bir kadını mutlu edecek hediyeyi baştan söylemek istiyorum. Hediyenin ne olduğu hiç ama hiç önemli değil (elbette kadınlar için bir hediye olması gerekir), burada önemli olan nokta, beklemediği bir zamanda hediye almak inanın karşı cinsi en garantili şekilde mutlu edecektir. Özel günlerde zaten bir hediye bekleyen kadın bu zamansız ve beklenmedik hediyeler karşısından çok mutlu olacaktır.

1. Çiçek

      Çok sıradan bir hediye gibi gözükse de yapılan araştırmalara göre kadınların çok büyük bir bölümü kendilerine hediye olarak çiçek alınmasından çok mutlu olduklarını dile getiriyorlar. Alınan çiçek gerçekten saf, temiz ve içten bir sevginin işareti olarak ikili ilişkilerde romantizmin zirvesini yaşatacaktır. Elbette sadece ikili ilişkiler olarak değerlendirmememiz gereken hediye konusunda annemize alacağımız bir buket çiçek onu da gerçekten mutlu edecektir.

 2. El Emeği Göz Nuru Hediyeler

     Kadınları mutlu edecek hediyeler arasında kendi ürettiğimiz hediyeler kadınları mutlu etmenin diğer bir yoludur.  Elimizden geliyorsa onun için yaptığımız bir resim ya da bir fotoğraf çerçevesi, ya da fotoğraflardan oluşturduğumuz bir kolaj çalışması gerçekten güzel bir hediye olacaktır. Yazdığımız bir şiir ya da bir şarkı ise karşı cinsi mutluluktan uçuracaktır.

  3. Çikolata Kutusu

      Kalpli bir kutu ve kutu dolusu çikolata başka ne istenebilir ki. Kadınları mutlu etmek için alınacak hediyelerden biri de elbette çikolata olacaktır.

 4. Bir Kadının En İyi Dostu Pırlantadır Derler

     Hemen hemen hiçbir kadının hayır diyemeyeceği hediyelerin başında pırlanta ürünler ilk sıralarda yer almaktadır. Biraz pahalı da olsa her kadın için pırlanta değerli bir hediyedir.

 5. Sevgi

      Bir kadına verilecek en güzel hediye belki de sevginiz olacaktır, sevginiz olmadan sevginizi hissettirmeden isterseniz dünyaları alın bir anlamı kalmaz. Yazının başında dediğim gibi zamansız alınan hediyeler kadınları mutlu edecek hediyeler arasında ilk sırada yer alacaktır.

 

Benzer Yazilar

ÖN SEVİŞME İÇİN İDEAL SÜRE NE KADAR?

Ahmet DOĞDU

Türk Erkeğinin Yanlış Bildiği Cinsel Hurafeler

Ahmet DOĞDU

Pirelli Takvimi 50. Yıla Özel

Ahmet DOĞDU

Hilal Cebeci Modeli

Ahmet DOĞDU

İşte Erkeklerin Libidosu En Yüksek Saatleri

Editor

Kate Upton

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz