Image default
Vajinalog + 18

Kadınları Yatakta Mutlu Etmenin Püf Noktaları

Kadınlar da erkekler gibi sekste mutlu olmak istiyor. Kadınlar hayalini kurdukları orgazm düzeyine erişmek için erkeği için her şeyi yapıyor. Ona birbirinden güzel yemekler yapıyor ve onu yatakta baştan çıkarmak için kendine özen gösteriyor. Aynı şekilde erkekten de kadınları yatakta mutlu etmenin yolları açısından gereken özeni göstermesi isteniyor. Bunun için püf noktaları bilmemiz ve her yönüyle kadınları yatakta mutlu etmemiz olanaklı hale gelecektir.

Ön Sevişmeyi Uzun Tutun

Kadınları yatakta mutlu etmenin püf noktasının başında ön sevişmeyi uzun tutmak geliyor. Çünkü cinsel birleşmeden daha mutlu ve hoş gelen bir şey varsa o da karşı tarafa sevginizi ona dokunarak, ona sarılarak ve onu öpüp okşayarak hatta koklayarak göstermeniz gerekmektedir. Sevgiyi göstermenin yolu öpmek olarak bilinmektedir. Bu yüzden ön sevişmeyi uzun tutmanız gerekmektedir.

Klitoris Bölgesini Keşfedin

Hangi kadın vajinal bölgenin gizli saklı kalmış klitoris çevresinin uyarılmasından haz duymaz ki! Haydi erkekler, içinizdeki Zeus’u yatakta dışarı çıkarmanızın artık vakti geldi demektir. Hemen kendinize gelin ve de kadınları baştan çıkarmanın yolları arasında yer alan klitorisi uyarmakla kadınları ne derece mutlu ettiğinizi görün.

Hem Sevişin Hem Gülüşün

Kadınlar kendilerini güldüren erkeklere hasta olurlar. Sıradan arkadaşınız da olsa kadınları güldürmesini bilen bir erkek kadını aynı zamanda yatakta mutlu edecek ve de aranan erkektir. İşte bu potansiyel hepimizde var. O halde kadınların istedikleri erkek olmamızın önünde gerçekten de hiçbir şey durmuyor. Kadınları daha uzun ve kalın penisiniz tek başına mutlu etmeye yetmez. Onların gerçekten de mutlu olmasını istiyorsanız onlara değer vermeli, öpüşmeyle devam eden ön sevişmeyi yer yer komik sözcüklerle sihirli hale getirebilirsiniz. Bu da yatakta kadınlar nasıl mutlu olur yönünden önemlidir.

Benzer Yazilar

Adriana Lima

Ahmet DOĞDU

Stres Erkeklerde Andropoza Yol Açar Mı?

Ahmet DOĞDU

Shakira 32 Süper Seksi ve Sıcak Resimleri

Ahmet DOĞDU

Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin 8 Öneri

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Cinsel Organıyla En Çok Övünen Milletler

Ahmet DOĞDU