Image default
Genel

Kadınların 5 Acımasız İntikam Planı

Kadınlar, yaradılışlarından bu yana hep narin ve zarif oldular, olmaya da devam ediyorlar fakat!.. Kadınlara narinliği ve zarifliği veren yaradılışları bunların yanı sıra inanılmaz derecede bir öfke ve intikam duygusu da getirdi. Bu da demek oluyor ki; kadınların istediği şekilde hareket ettiğiniz sürece hiçbir probleminiz yok ancak onların istekleri dışına çıktığınız anda işler değişecek ve siz, dünyadaki görüp görebileceğiniz en büyük intikam azabına nail olacaksınız. Peki yanlışlıkla bile olsa kadınların istekleri dışına çıktığınızda sizi neler bekliyor?

 

kadinin-intikami-2

  • Sosyal İntikam

Sosyal ağ, teknolojinin her geçen gün biraz daha gelişmesiyle birlikte yaşantımızın büyük bir alanını önemle kapsamakta ve kadınların intikam teorileri arasında ilk sırayı da yine bu sosyal ağ hesapları alıyor. Bir kadının sizden intikam almasına neden olmuşsanız eğer sosyal ağ hesaplarınızın ele geçirilmesine, sizin adınıza paylaşımlar yapılmasına ve özelinizin ortaya dökülmesine hazırlıklı olun.

  • Neler Kaçırdığını Gör İstiyorum

Bir kadınla yollarınız ayrı düştüyse eğer kadının ilk gideceği yer güzellik salonudur. Gerekirse güzellik salonunda bir gün yatar ancak o salondan yenilenmeden çıkmaz. Ve yenilendiği anda da ne yapar eder sizin bu değişimi görmenizi sağlar. Neler kaybettiğinizi görmenizi ve pişman olmanızı ister. Hatta böyle bir durumda siz bile neler kaçırdığınızı düşünüp üzülebilirsiniz.kadinin-intikami

  • Hayaller ve Gerçekler

Bir zamanlar çok sevdiğiniz bir kadınla sayısız hayal kurar ve bunları gerçekleştirmek için çaba gösterirsiniz fakat bu kadınla yolunuz ayrı düştüyse eğer sizinle olmasa bile birlikte kurduğunuz hayallerin gerçekleştiğini görürsünüz. Sizinle kurulan hayaller, siz olmadan da gerçekleştirilmiştir ve hatta sizin konumunuzda yüksek ihtimalle başka bir erkek duruyor olacaktır.

  • Zorla da Olsa Kıskanacaksın!

Bir kadınla yolunuz ayrı düştüğünde, aynı kadınla sevgili olduğunuz dönemlerde çevrenizde gördüğünüz ve nefret ettiğiniz bir hemcinsinizi yeniden görmeye hazırlıklı olun çünkü kadının ilk işi, bu nefret ettiğiniz hemcinsinizle iletişime geçmek olacaktır.

Benzer Yazilar

İş Arkadaşına Aşık Olan Erkekler İçin Yakınlaşma Tüyoları

Editor

Kampta Yürüyüşte ya da Yolculukta Yanınızdan Ayırmak İstemeyeceğiniz Kablosuz Hoparlörler

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Dikkatini İlk Bakışta Nasıl Çekersiniz ?

Ahmet DOĞDU

Sosyal Medyayı Sallayan Güzeller

Ahmet DOĞDU

Tarzlarıyla Fark Yaratan 5 Ceo

Ahmet DOĞDU

Bakımlı Bir Erkek Olmanın İpuçları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz