Image default
FelsefErkek

Kadınların 5 Acımasız İntikam Planı

Aldatılan kadın zarif ve narin tavrından sıyrılarak sert, haşin ve nefretle dolu bir hal alır. Bunun yanında çok farklı intikam planları alarak, aldatan erkekten mutlaka bunun acısını çıkarır. Bu planlar öyle zekice ve farklı hazırlanmış olur ki, aldatanın pişman olacağı kesindir. Erkek düşmanınız olabilir ama kadın düşmana sahip olmanız hiç de iyi olmayacaktır. Kadınların intikam planları oldukça derin ve gizli yürütülebilir. Ya da alenen ortaya konur ve sizi pişman eder. Kadınlar intikam alırken oldukça soğukkanlı ve can alıcı noktadan vurabilecek kadar strateji uzmanı olabilirler. Peki nasıl intikam almayı tercih ederler,

kadinlarin-acimasiz-planlari

  1. Sosyal medyayı çok etkin kullanırlar. Sizi oradan rezil etmek onlar için oldukça kolaydır. Bu hesapları ele geçirebilir sizin hayatınızı zindana çevirebilirler.
  2. Aldatılan veya terkedilen kadın kendine daha çok bakar. Neler kaybettiğinizi görmeniz için daha da güzelleşir. Çoğu erkeğin “benimleyken böyle güzel değildi” sözünü söylediğini hatırlarsınız. Bu fayda etmeyen son pişmanlık olarak karşınıza çıkar.
  3. Çevrenizde sevmediğiniz erkekler varsa onlarla yakınlaşır. Sizin kıskanmanız onun intikamını aldığına işarettir. Sizin sinirlerinizi bozmak ve canınızın sıkıldığını görmek onu mutlu edecektir. Kadınlar intikam almak için bile bunu yapabilirler.
  4. Çok kısa sürede bir sevgili bularak hayatını değiştirebilir. Bunu da sizin görüp duyabileceğiniz gibi yaşar. Aldatılan kadın bunun için çok fazla beklemeyi de düşünmez.
  5. Kadınların intikam planları arasında en yakın arkadaşınızla çok yakın olmak da olabilir. Sizden haberleri rahatça alabileceği arkadaşınız sayesinde sizin zayıf noktalarınızı tespit eder ve sizi oradan vurmaya başlar.

kadinlarin-intikam-planlari

Aldatılan kadın tüm gücünü sizi sinir etmek ve pişman etmek üzerine harcayabilir. Kadınların intikam planları sadece bunlarla sınırlı değildir elbette. Aldatma şekline, ilişkide yaşananlara göre kadınlar intikam planlarını geliştirirler.

Benzer Yazilar

Evlilikte Sorun Yaşamanıza Sebep Olan 8 Neden

Kadınların Haz Noktalarına Dair Bilinmeyen İpuçları

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Bakım Ürünlerindeki Son Yenilikler

Ahmet DOĞDU

Erkekler Hakkında Doğru Sanılan Yanlışlar

Editor

Jiletle Tıraş Olmanın Cildinize Faydaları

Ahmet DOĞDU

Kıskanılmak istenen bayanların hazin sonu..

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz