Image default
Erkek Moda

Kadınların Beğendiği Erkek Tarzı Nasıldır?

Erkeklerin tarzı kendileri için ne kadar önemli olsa da kadın tarafı bu konu ile daha ilgilidir. Çünkü kadınlar için dış görünüş önemlidir. Bu partneriniz dış görünüşü için de geçerli bir durumdur. Peki, kadınlar hangi tarz erkeklerden hoşlanıyorlar. Böylece erkekler için de erkek giyim önerileri ortaya çıkmış olur.

. Kadınların beğendiği erkek tarzlarını sıralamak gerekirse aşağıdaki gibi olacaktır. Genelleme yapılmıştır. Kadınların beğenmiş olduğu bir tek tarzda erkek olmadığından genelleme ye gidilmiştir. Sıralama en çoktan en aza doğrudur. Bu konuda en çok ise genç erkekler ilgili oldukları için genç erkek giyim tarzları konuyu oluşturuyor.

2017-sportif-erkek-modelleri.jpg

Sportif erkek

Kadınların beğendiği erkek tarzı sırasında birincisi. Sportif erkeklerin yapılı ve kaslı olması kadınların ilgisini çekmektedir. Bu yüzdendir ki sportif erkekler kadınların beğendiği tarz sıralamasında ilk sırayı alıyor. Daha çok genç erkek giyim tarzları sportiftir..

asci-erkekler

Aşçı erkek

Mutfak ne kadar kadınlar ile bağdaştırılsa da bazı erkekler için de vazgeçilmez bir yerdir. Aşçı erkekler özellikle yemek yaparken kadınların izleyip hoşnut olacağı bir andır. Çünkü aşçılık erkeklere çok yakışan bir meslektir. En rahat giyinenlerdir. Erkek giyim önerileri arasında en rahat giysi bulabilen erkeklerdir.

2017-erkek-spor-giyim.jpg

Centilmen erkek

Kibar erkekler her zaman kadınların ilgi odağı olmuşlardır. Bir ortamda dikkat çeken ilk kişilerdir diyebiliriz. Bu erkekler için öncelik bayanlardır. Üçüncü sırada yer alan bu birçok kadının tercihi olup kadınların beğendiği erkek tarzı arasında en çok oy alandır. Kadınlara yol verirler, kapı açarlar.

Kötü çocuk

En sevilen tiplerden birisidir. Haylaz ve asi genç erkek giyim tarzları sahibi erkekler. Sert yapılı erkeklerdir. Kadınların beğendiği erkek tarzı arasında en ilginç olanıdır. Daha çok adi tarz giyinen asi kadınlar tarafından kabul edilirler.

Son olarak ise bu yazıdan erkek giyim önerileri çıkarılabilir.

 

Benzer Yazilar

Erkeklerin Sosyal Medyada Sık Yaptığı Hatalar

Ahmet DOĞDU

Türkiye’nin En Şık Giyinen 5 Olgun Erkeği

Ahmet DOĞDU

Erkek Saç Modelleri

Ahmet DOĞDU

Gömlek Nasıl Seçilir?

Ahmet DOĞDU

Centilmen Erkek Ayakkabı Tercihleri

Editor

Erkeklerde Skinny Jean Kullanımı

Yorum Yaz