Image default
Genel

Kadınların Çirkin Erkek Sevdiğini Gösteren 5 Kanıtı

Sokaklarda, televizyonlarda, çevrenizde görürsünüz hep; güzel kadınlar yanlarında çirkin erkekler ile birlikte olurlar. Biraz isyan biraz sitem dolu gözlerle bakıp, ne işi var bu kadının bu çirkin adamın yanında, demekten kendini alamazsınız. Oysa daha yakışıklı, daha karizmatik bir erkeği seçebilecek olan o güzel kadın, gidip bu erkeği mi bulmuştu? Evet itiraf edelim böyle manzaralarla karşılaşmışsınızdır. Peki neden kadınlar çirkin erkek sever?

cirkin-erkek-sevgisi

  1. Kadınlar ilgiden çok hoşlanırlar. Kendilerine ilgi gösteren erkekleri ararlar. Güzel kadınlar eğer yakışıklı erkeklerle birlikte olurlarsa bu hakimiyeti kuramaz ve bekledikleri ilgiyi göremeyebilirler. Çünkü yakışıklı erkekler kendilerine aşırı güvenli olup, çapkın olurlar. Bu nedenler kadınlar çirkin erkeklere yönelirler. Çünkü çirkin erkekler daha ilgili ve sadık olurlar.
  2. Çirkin erkek daha komik ve eğlencelidir. Çünkü kadınını etkileyecek bir dış görünüşü olmayabilir. Bu açığı kapatmak için daha esprili ve eğlenceli olmalıdırlar. Bunu başaran erkeklerin yanlarında güzel kadınları görürsünüz.
  3. Çok yakışıklı erkek kendine aşırı güvenir. Uzun süreli ilişkilerde bu güvenle ilişkiye sahip çıkmayabilir. Çapkın olur ve aldatma ihtimali yüksektir. Uzun süreli ilişki arayan kızlar karakter olarak daha sağlam ve ilişkiyi sahiplenen erkeklerden hoşlanırlar. Bu nedenle de dış görünüşten önce karakter gelir.
  4. Kadınlar yakışıklı erkeği ellerinde tutmakta zorlanırlar. Yakışıklı erkeğin talibi de çoktur. Kadın eğer çok kıskançsa bunun için mücadele etmeyebilir. Hal böyle olunca daha az uğraşacağı çirkin erkek sevgisi ağır basar. Böylece güzel kadınlar ile çirkin erkekler ilişkilerine daha da fazla rastlar oluruz.erkek-kadin-iliskisi
  5. Kadınların anaçlık duyguları hep öndedir. Bu nedenle her zaman düzeltecekleri, iyileştirip ilgi gösterecekleri erkeklere yakınlaşabilirler. Çevrenizde kötü huyları olan, çirkin, bu adam değil dediğiniz erkeklerin yanında ilgili, güzel ve şefkatli bir kadın görmenizin nedeni de budur.

Benzer Yazilar

Nobel’e Doğru Kararlı Bir Adam

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Ahmet DOĞDU

Sonbaharın Olmazsa Olmazı Fular

Gözde Bekarlar 2019

Editor

Hurdadan Nasıl Motorsiklet Yapılır: Motorsiklet Tutkunlarına Özel

Ahmet DOĞDU

Pembe Giyemem Diyen Erkekler Out

Yorum Yaz