Image default
Erkek Moda

Kadınların Dikkatini Çeken Erkek Fotoğraf Çeşitleri

Kadınların dikkatini çeken erkek özellikleri genel olarak sıraladık. Ancak renkler ve zevkler tartışma konusu olmadığından bu bilgiler genel geçer argümanlar olarak alınmamalıdır. 

Kadınların dikkatini çeken erkek özellikleri
Kadınların dikkatini çeken erkek özellikleri

Kadınların Dikkatini Çeken Erkek Özellikleri

  1. Kibarlık: Kibarlık kadınların bir erkekte ilk aradığı özelliklerden biri. Kaba saba, maço erkeklerden hoşlananlar olsa da kadınların büyük bir çoğunluğu kibar erkeklere karşı koyamazlar. Tabii ki bu kibarlık sadece kendilerine karşı olmamalı. Yapmacık bir kibarlık ise kadınların bir erkekte en itici bulduğu şeylerden biridir. 
  2. Sadakat ve Güven: Özellikle ülkemizde kadınların çoğu küçüklükten beri kadınlar erkeklerin çok eşli olduğuna inandırılarak büyütülmüştür. Hayatı boyunca kadınların hemen hemen hepsi kendisine içten içe sadık bir erkek arayışındadır. Bu özelliğin ön koşulu ise de elbette ki güvendir. Karşısındaki erkeğe güvenmesini sağlayan en önemli etmenlerden biri erkeğinin ona karşı her koşulda dürüst olmasıdır.
  3. İçtenlik: Kadınların yapmacık olan şeylerden hiç haz etmediklerini herkes bilir. Gerçi bu kadınlara has bir durum değildir. Kadınlar ilişkide özellikle partnerini özellikle içten ve samimi olmasını diler. Yaptıklarının içinden geldiği için yaptığını hissettiren erkekler kadınların gözüne girmeyi başarır.
Erkekler için profil fotoğrafı
Erkekler için profil fotoğrafı

Erkekler İçin Çekici Fotoğraf Fikirleri

Erkek profil resim pozları günümüzde ilişkilerin çoğunun sosyal medyadan başladığı için karşı cins için çok dikkate alınmaktadır. Bu hususta erkekler için profil fotoğrafı nasıl olmalı konusuna değindik.

  • Etkileyici bir profil fotoğrafı için odakta sadece ve sadece siz olmalısınız. Başkalarıyla çekilen fotoğraflardan uzak durmalısınız.
  • Fotoğrafınızda kendi hayat tarzınız hakkında fikir vermek kendinizi bir tanıtma aracı olarak görülebilir. Hobilerinizi ve ilgi alanlarınızı fotoğraflarınızda yansıtmayı deneyin.
  • Siyah beyaz filtreli fotoğraflara kıyasla canlı renklerle süslenmiş fotoğraflar daha dikkat çeker.

Benzer Yazilar

Türkiye’nin En Şık Giyinen 5 Olgun Erkeği

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Modasında Çiçek Desenleri

Milano Erkek Moda Haftasında En Çok Beğenilenler

Gömlek Nasıl Seçilir?

Editor

Baggy Pantolonlar

Ahmet DOĞDU

Çorap Seçerken Bu 3 Kurala Dikkat!

Ahmet DOĞDU