Image default
FelsefErkek

Kadınların Dikkatini En Fazla Çeken Erkek Profil Resimleri

Sosyal medya aracılığıyla bir  çoğumuz çok sayıda resimler paylaşmaktayız. Bu resimlerden bazıları ilgide tavan yaparken bazıları ise hiç beğeni almamaktadır. Erkekler tarafından kadınların resimlerini beğenmesi önemlidir. Bu nedenle sosyal medya üzerinde kadınların dikkatini en fazla çeken erkek profil resimleri araştırılarak sizlere dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıda belirttik.

Gülümseyerek Çekim Yapılan Profil Resimleri

Araştırmalara sonucunda ortaya çıkan verilerden bir tanesi de  kadınlar erkeklerin gülümserken olan fotoğraflarını diğer fotoğraflara göre fazla beğenmekte. Bu resimlerde beğenilmeyi artıran en önemli unsur ise içten bir gülümseme.

Boydan Çekimi Yapılan Profil Resimleri

Yine araştırmalar sonucunda profil resimleri boydan olan erkeklerin normal resimlere göre 3 kat fazla yorum ve beğeni aldığı ortaya çıkmıştır. kadınların ilgisini çeken şeyler arasında yer alan boydan resimler, kadınların merakları nedeniyle karşısındaki insanın komple nasıl gözüktüğünü görmek istiyorlar. Bu yüzden bu tür resimlere daha fazla yorum yazıp beğenmekdeler.

Dış Mekan Çekimleri Profil Resimleri

Erkeklerin gittikleri ortamın veya manzaranın içinde çektirdikleri resimler ev ve iş yerlerinde çekilen kapalı mekan resimlerine göre daha fazla ilgi görmekte. Özellikle güzel doğa içinde ve  hayvanların bol olduğu doğal resimler yoğun ilgi görmektedir.

İş Başında Çekilen Profil Resimleri

Erkekler işiyle alakalı çektirdikleri ilginç resimler kadınlar tarafından çok beğenilmekte. Normal resimlere oranla bu tür resimler iki kat daha fazla ilgi görmekte. Beğenilen resimlerin ortak özelliği ise selfie şeklinde değil başkasının sizi çekmesi şeklindeki resimler.

Spor Yaparken Çekilen Profil Resimleri

Kadınlar her zaman spor yapan, öz bakımı yüksek, kendine dikkat eden, maceraperest erkeklerden hoşlanmakta. Bu nedenlerden dolayı spor yaparken çekilen resimler kadınlar tarafından seksi bulunmakta ve fazla yorum ve beğeni almaktadır.

Uzaklara Bakarken Çekilen Profil Resimleri

Doğal bir manzaraya ya da herhangi bir mekana odaklanarak yapılan çekimler kadınlar tarafından duygusal mesaj olarak algılanmakta ve fazlasıyla beğenilmektedir.

 

Benzer Yazilar

Türk Erkeği Bu Sitelere Tıklıyor

Editor

Erkeklere odun diyenler, bi’ bakar mısınız?

Ahmet DOĞDU

Erkeğin Oyuncağı : Araba

Ahmet DOĞDU

Kadın Erkek ilişkileri

Ahmet DOĞDU

Güven Ne Kadar Önemli

Ahmet DOĞDU

Kadınların Vazgeçilmez Erkeği Nasıl Olunur?

Editor

Yorum Yaz