Image default
Vajinalog + 18

Kadınların Dokunulmasından Hoşlandığı Bölgeler

Erkekler ve kadınların cinsel dürtülerini tetikleyen birçok ortak nokta bulunuyor olsa da kadınlar daha spesifik noktalardan uyarıldıkları zaman çok daha derin bir doyuma ulaşabilmektedirler. Elbette bu durum her kadın için geçerlilik göstermek zorunda değildir. Fakat yapılan araştırmalar neticesinde kadınların çoğunluğunun, vücutlarında bulunan aynı noktalara yapılan sürekli temaslar sayesinde daha çabuk doyuma ulaşabildikleri kanıtlanmıştır. İşte, sizler için hazırlamış olduğumuz, kadınların dokunulmasından zevk aldığı bölgeler:

kadinlarin-dokunulmasindan-en-cok-hoslandigi-yerler-kalca.jpg

1. Kalça Bölgesi

Partnerinizin kalçasına dokunmanız, okşamanız ve öpmeniz onun tahrik olmasını sağlayacaktır.  Tabi ki bazı kadınlar yumuşak bir dokunmayı tercih ederken, bazıları ise daha sert bir dokunuşu tercih etmektedir. Bu noktada partnerinizin tepkisini iyi değerlendirmeniz şarttır.

kadinlarin-dokunulmasindan-hoslandigi-yerler.jpg

2. Üst Bacak İçi Bölgesi

Kadınların bacaklarının üst kısmında, cinsel bölgenin hemen altında bulunan ve bacağın diğer bölgelerine göre daha yumuşak olan bu bölge, dokunuşlara, öpmelere ve dil ile temas etmeye oldukça duyarlıdır. Hatta nazikçe ısırmak, partnerinizin oldukça hoşuna gidecektir.

3. Diz Arkası

Dizlerin arka kısımları da kadınları tahrik eden bölgeler arasında yer almaktadır. Bu bölgede yer alan sinir uçları sayesinde dizlerin arkası oldukça hassas bir bölge halini almıştır. Özellikle bu bölge gıdıklanınca partnerinizin anında tepki verdiğini göreceksiniz.

kadinlarin-dokunulmasindan-hoslandigi-yerler-gerdan-boyun.jpg

4. Ense ve Gerdan

Bu bölgelere ön sevişme sırasında dudaklarınızla temas ettiğiniz zaman nefesiniz ve dudaklarınızın sıcaklığı sayesinde partnerinizin kalp atışlarının nasıl hızlandığını kulaklarınızla bile duyabilirsiniz.

5. Bilekler

Ön sevişme sırasında dudaklardan sonra ilk öpülmesi ve okşanması gereken yer burasıdır. Bilek bölgesi oldukça hassas bir yumuşak dokuyla çevrelenmiştir. O yüzden bu bölgeye yapacağınız nazik dokunuşlar ile partnerinizin kasılmış olan sinirlerini hemen yumuşatabilirsiniz.

6. Klitoris

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki kadınların hassas yerleri arasında klitoris başı çekmektedir. Bunun nedeni ise bu bölgenin kadın vücudunda en çok sinir ucunun toplanmış olduğu bölge olmasıdır. Ön sevişme ortasında ya da sonlarına doğru bu bölgeye dudaklarınız veya diliniz ile sıcacık bir temasta bulunduğunuz zaman partnerinizin aldığı zevki doruklara çıkaracağınızı garanti edebiliriz. Ancak biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi bu bölge çok hassastır. O yüzden elinizden geldiğince nazik olmaya çalışmalısınız.

Benzer Yazilar

Cinsel Birlikteliğin Herkesin Bilmediği Faydaları Nelerdir

Editor

Cinsel Yaşamın Bel Ağrısı İle İlişkisi

Ahmet DOĞDU

Barbara Palvin

Ahmet DOĞDU

Dünyanın Seçilmiş En Seksi 7 Kadını

Editor

Erkeklerin En Sık Yaptığı Seks Hataları

Ahmet DOĞDU

Kadınları Etkilemek İçin 5 Yol

Editor

Yorum Yaz