Image default
FelsefErkek

Kadınların En Çok Söylediği Beyaz Yalanlar

YALANCININ MUMU…

Dürüstlük insanda bulunan en büyük erdemlerden biri. İnsanlara karşı özellikle de sevdiğimiz kişilere karşı dürüst davranmak, yalan söylememek çok önemli. Aksi takdirde işin içine yalan girdiğinde, karşımızdaki kişiye olan güvenimiz ciddi şekilde yara alabiliyor. Buna rağmen ilişkilerde bazen beyaz yalanlar kullanılmıyor da değil.

Kadınlar erkeklere en çok hangi beyaz yalanları söylerler, bunu sizin için araştırdık.

kadinlar-erkeklere-ne-yalan-soyler

. Beş Dakikaya Hazırım

Kadınların en çok kullandığı beyaz yalanların başındadır. Bütün erkekler iyi bilir ki hiçbir kadın dediği saate hazır olmaz bunun üstüne söyledikleri beş dakikaya hazırım sözü de büyük bir beyaz yalandır.

. Dış Görünüşe Önem Vermem

Elbette her şey görünüşten ibaret değil ancak kadınların bu sözü tam anlamıyla bir beyaz yalandır. Kadınlar için karşı cinste aradığı özelliklerin başında dış görünüş oldukça büyük bir pay tutar.

kadinlarin-soyledigi-yalanlar

. Bir Şey Yok

Bir kadına soru sorduğunuzda bir şey yok cevabı aldıysanız başınız dertte demektir. Bu beyaz yalan, birazdan kopacak fırtınadan önceki sessizliktir ya hemen kaçın ya da gardınızı alın.

. İlk Sevgilim Sensin

Her erkek sevgilisinden bunu duymak ister. Aslında aksi olsa da bir problem oluşturmaması gerekirken, kadınlar, erkekleri kırmamak için bu beyaz yalana sıkça başvururlar.

kadinlarin-erkeklere-soyledigi-yalanlar

. Telefonum Sessizde Kalmış

Bir erkek sevgilisini ilk aradığında ulaşamazsa bu sorundur. İkinci aradığında ulaşamazsa bu büyük bir sorundur. İşte bu nedenle, açılmayan telefonlar için en uygun beyaz yalan telefonun sessizde kalmış olmasıdır.

kadinlarin-soyledigi-beyaz-yalanlar

. Benden Daha İyilerine Layıksın

İşler kopma noktasına gelmiş ve erkek bundan habersizse, ayrılmak için söylenecek en iyi beyaz yalan budur. Aslında kendisini gömüyormuş gibi yaparak, usta bir hamleyle ilişki bitirmenin en kolay yolu bu sözü söylemekten geçer.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Ego Artıran Sebepler

Ahmet DOĞDU

Kadınların Erkeklerde Görmeyi Sevdiği Kıyafetler

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Anatomisi Anayurt Oteli’nin Zebercet’i

Ahmet DOĞDU

Kadınlar ve Erkeklerin Arkadaşlığı

Ahmet DOĞDU

Erkekler Evde Eşlerini Nasıl Görmek İster?

Editor

Tutarsız Erkek Davranışları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz