26.2 C
Istanbul, TR
Cuma, Tem 19, 2019
Erkek Moda

Kadınların En Sevdiği Erkek Parfümleri

Parfüm tercihi insanların aynı zamanda zevkini ortaya koymaktadır. Hem kadınlar hem erkekler kullandığı parfüm ile kendi zevk ve stilini ortaya koymaktadırlar.

Kadınların birçoğunun parfüm tercihi oldukça sıra dışı olmaktadır. Öyle ki kadınların etkilendiği erkek parfümleri kadınların parfüm tercihlerinde ilk sırada yer almaktadır. Özellikle bazı parfümler kadınların parfüm trendinde ilk sıralarda olmaktadır. İşte kadınların en çok sevdiği erkek parfümleri…

jean-paul-gaultier-le-male-edt-125-ml-erkek-parfumu.jpg

Vanilya Kokulu Jean Paul Gaultier Le Male

Vanilya kokusunun hâkim olduğu bu parfüm birçok erkeğin seçimi olmakla birlikte aynı zamanda vanilya kokusunu seven kadınların en çok hoşuna giden erkek parfümleri arasında yer almaktadır.

Maskülen Kokunun Adresi: Tom Ford Noir

Çevresine maskülen bir koku yaymak isteyen erkeklerin ilk tercihlerinden birisi olan Misk parfüm de kadınların algılamayı sevdiği ve aynı zamanda kullandığı erkek parfümlerinden birisi olmaktadır.

Burberry-The-Beat-For-Men.jpg

Enerji Dolu Burberry The Beat For Men

Karabiber kokusunun hakim olduğu Buberry The Beat For Men parfümü aynı zamanda tazelik veren kokusu ile uyarıcı etki yaratmaktadır.

Romantik Parfüm: Yves Saint Laurent Jazz

Birçok naif ve romantik erkeğin parfüm adresi olan Yves Saint Laurent Jazz parfüm aynı zamanda romantik ruhlu bayanların en çok tercih ettiği ve etkilendiği yasemin kokulu parfümdür.

cerruti-1881-pour-homme-100-ml-edt-erkek-parfum.jpg

Kadınların Dikkatini Çeken Parfüm: Cerruti 1881 Pour Homme

Özellikle kadınların ilgisini üzerine çekmek isteyen erkeklerin tercih ettiği bu özel ve romantik parfüm birçok erkeğin yanı sıra aynı zamanda kadınların en çok kullandığı parfüm arasında yer almaktadır.

Otantik Koku: Hugo Boss

Paçuli, sedir, meşe, misk, bergamot gibi özleri içinde barındıran Hugo Boss erkek parfümü sıra dışı bir izlenim yaratarak etkileyici bir koku yayarak kadınların ilgisini çekmektedir.

Benzer Yazilar

En Moda Eşofman Takımları ve Kullanımları

2016 Erkek Bot Modası

Editor

Baggy Pantolonlar

Editor

Erkek Sandalet Önerileri

Bir Erkeğin Dolabında Olması Gereken 5 Giysi

Editor

Erkekler Soğuklara Rağmen Fark Yaratarak Nasıl Giyinmeli?

Erkek Aklı