22.6 C
Istanbul, TR
Cuma, Tem 19, 2019
FelsefErkek

Kadınların Erkeklerde Aradığı 5 Özellik

KADINLARI ANLAYALIM

Kadınlar olmasaydı erkekler bu dünyada çok acınacak durumda olurdu. Her erkeği derleyip toparlayan bir kadın mutlaka olmalıdır. Bu ister sevgili ister eş isterse de anne olsun. Eğer bir erkeğe kadın eli değmiyorsa her zaman kaybetmeye mahkumdur. Bu kadar çok muhtaç olduğumuz kadınlar erkeklerden ne bekler peki?

Bunu sizler için beş maddede özetlemeye çalıştık.

kadinlarin-erkeklerde-aradigi-ozellikler

. İlgi

Kadınların istisnasız hepsi erkeklerden ilgi bekler. Hayatın her anında, yanınızdaki kadınla ilgilendiğiniz göstermeniz onu mutlu edecektir. Bunu yaparken de samimi olmalı ve ilgilendiğinizi karşınızdaki kadına göstermelisiniz. Aksi takdirde yapmacık davrandığınızı anlayan kadın sizden kesinlikle soğuyacaktır.

kadinlari-anlamak

. Sevgi

Kadınlar mutlaka ama mutlaka erkekler tarafından sevgi görmek ister. Çünkü kadınlar erkeklere göre daha duygusal yapılıdırlar. Sevdiği kişinin kendisini sevdiğini göstermesi kadının her zaman beklentisidir. Bu anlamda sevginizi her fırsatta sevdiğiniz kadına göstererek onun gönlünde çok sağlam bir yer kazanabilirsiniz.

kadinlarin-aradigi-ozellikler

. Saygı Görmek ve Saygılı Davranışlar

Kadınların erkeklerden beklentilerinin en değişmezlerinden bir tanesi de saygı görmektir. Kadınlara karşı her zaman nazik ve saygılı olan erkekler, kadınların gözünde hep bir adım öndedir. Zaten, bir erkekten genel olarak beklenen şey de kadınlara karşı saygılı davranmaktır. Bunu yapmayan erkekler hiçbir zaman bir kadın tarafından sevilmeyi ve de saygı görmeyi hak etmeyecektir.

erkeklerde-aranan-ozellikler

. Küçük Sürprizler

Hep aynı şeylerin yaşandığı bir ilişki bir süre sonra monotonlaşır. Kadınlar ise erkeklerden zaman zaman küçük sürprizler yapmalarını bekler. Sevdiği kadını hoş sürprizlerle şaşırtan erkekler her zaman hemcinslerine göre bir adım avantajlıdır.

kadinlar-erkeklerden-ne-bekler

. Paylaşım

Kadınlar her şeylerini paylaşmak isterler. Bunu da özellikle sevgilileri veya eşleriyle yapmak isterler. Sevdiği kadınla her şeyi paylaşabilen erkek zaten birçok konuda zirveye ulaşmış olan erkektir.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Kadınları İtici Kılan 8 Detay

Editor

Erkekler Kız Arkadaşlarını Neden Kıskanır?

Editor

Çalışan Erkekler İçin Sosyal Etkinlik Önerileri

Evlenme teklifi için öneriler

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Nedenler

Editor

Kadınlar Ne ister?

Ahmet DOĞDU