-1 C
Istanbul, TR
Salı, Ara 11, 2018
Erkek Moda

Kadınların Erkeklerde En Çok Beğendiği Aksesuarlar

Erkeklerde En Çok Beğenilen Aksesuarlar

Moda ve giyim denildiğinde genellikle akla kadınlar gelir. Kadınlar erkeklerin de kendilerine özen göstermesinden her zaman etkilenmiştir. Zamanla bunu öğrenen erkekler de, giyim kuşamlarına ve aksesuarlarına özen göstermeye başlamışlardır.

erkek-saati

Giyimde çok fazla alternatif sahibi olmayan erkekler, farklılıklarını ve kişiliklerini biraz da kullandıkları aksesuarlar ile ortaya koymaya başladılar. İşte kadınların erkeklerde en çok beğendiği aksesuarlar listesinde ilk sırada yer alanlar:

erkek-saatleri

Saat:

Saat, erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlar listesinde ilk sırayı her zaman koruyacak bir aksesuardır. Giyim tarzı ne olursa olsun, saat bir erkek için en ideal ve kullanışlı aksesuardır. Kadınlar ilk kez tanıştıkları bir erkeğin ne tarz bir saat kullandığına her zaman dikkat ederler. Saat alırken bu aksesuarın kadınlar için ne kadar önemli olduğunu aklınızdan hiç çıkartmayın.

erkek-aksesuarları

Güneş Gözlüğü:

Güneş gözlüğü her ne kadar sadece yazın kullanılan bir aksesuar olarak akıllarda yer etse de aslında hassas gözler için her mevsim kullanılabilecek ve sağlık için de gerekli olan bir aksesuardır. Erkekler yüzlerine yakışan doğru bir model buldukları zaman oldukça karizmatik bir görünüme kavuşurlar. Güneş gözlüğüne iyi bakmak da çok önemli, zira üzeri çiziklerle dolu ve yıpranmış bir güneş gözlüğü kullanmanız özensiz bir kişilik olarak algılanmanıza neden olabilir. Ayrıca güneş gözlüğü seçerken en önemli nokta son model olması değil, yüzünüze yakışan bir model olmasıdır.

kol-dugmesi

Kol Düğmesi:

Kol düğmeleri çok sık kullanılabilecek aksesuarlar değildir elbette, ancak kullanıldıkları zaman çok etkileyici oldukları su götürmez bir gerçek.  Kadınların en çok beğendiği aksesuarlardan biri olan kol düğmeleri, bir erkeğin kendine ne kadar özen gösterdiğinin de bir göstergesidir. Gömlek kollarının tertemiz ve gıcır gıcır olduğunu göstermenin farklı bir yöntemi sayılabilir kol düğmesi kullanmak.

Benzer Yazilar

2017 Yaz Aylarında Erkekler Neler Giymeli?

Saatiniz İle Tarzınızı Gösterin

Editor

Capri Giymek Her Erkeğe Yakışır mı?

Editor

Uzun Boyle Erkekler için Birbirinden Şık Ceketler

Editor

Rock Stilinden Vazgeçemeyenlere Saç Önerileri

Son Zamanların Modası Hipster Erkek Nedir?