Image default
Genel

Kadınların Erkeklerde Görmeyi En Çok Sevdiği Tarzlar

Kadınlar, dünyanın en zor beğenen varlıklarıdır. Bir gülüş, bir oturuş hatta söylenen bir kelime bile onları kendinizden soğutmak için yeterlidir. Bir kadını etkileyen erkek tarzına bürünmek istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey eski flörtlerinin tarzına bakmak olmalı. Böylece sende bu taktikle yola çıkıp kadınları etkileyebilirsin.

Peki kadınların erkekte görmeyi en çok sevdiği tarz nedir? İşte sorunun cevabı:

Takım Elbise

Takım elbise bir erkeği kadının gözünde inanılmaz çekici yapar. Tabi takım elbise giyip çekici olduğunu zannedip rezil olmamak için de kurallar var. Mesela giydiğiniz takım elbisenin omuzlarında çukur olması, elbisenin size büyük geldiğini gösteren bir durumdur. Takım elbise alırken üzerine tam oturduğundan emin olmalısın.

erkekleri-sik-yapan-unsurlar.jpg

Saat

Erkeklerde en beğenilen aksesuar, açık ara farkla saatlerdir. Özellikle takım elbise ile kombine edildiğinde çok şık duran saatler, kadınların erkekte görmeyi en çok sevdiği tarzlar arasında yer alıyor. Erkeklerde saat kullanmanın birçok önemli noktası bulunmaktadır. Saat takmk kombininizi tamamlayıcı bir unsur olacağı gibi kötü bir görünüme de neden olabilir. Taktığınız saatin size yakıştığına, kolunuza büyük gelmediğine ve saat kayışının renginin size yakışmış olduğuna emşn olmalısınız.

erkekleri-seksi-gosteren-unsurlar.jpg

Sakal

Kadınlar için sakalsız erkekler sakallı erkeklere oranla daha az çekici gelmektedir. Kadınların sakallı erkekleri daha çekici ve seksi bulmalarının altında birçok neden yer almaktadır. Sakal demek kuvvet ve erkeklik demektir. Takım elbiseye en çok yakışan şey sakallardır. Kadınlar erkeğin sakalıyla oynamaktan zevk alırlar.

Cesur ve Kendine Güvenen Erkekler

Kadınları korkak erkeklerden asla hoşlanmazlar. Cesur ve kendine güvenen erkek her zaman daha birinci plandadır. Eğer bir kadını etkilemek istiyorsanız cesur olmalı ve kendinize güvenmelisiniz. Cesur olmakta kadınları en çok etkileyen tarzlar arasında. Cesaret ve özgüven her zaman çekici olmanın altın kuralıdır. 

kadinlar-erkeklerde-neyi-sever.jpg

Sağlam Bir İş

Geliri iyi, sağlam bir işi olan erkekler kadınlarda geçim sıkıntısını düşünmeyi önler. Gelecek kaygısı olmadan başlanılan bir ilişki meyvelerini verimli bir şekilde alır ve sonunda çok güzel sonular ortaya çıkabilir. Yani kadınları etkilemek istiyorsanız önce sağlam iş, sonra da iyi bir maaş gerekmektedir.

Benzer Yazilar

İlk Tanışmada Beden Dili

Ahmet DOĞDU

Bir Kadını Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Editor

Erkekleri Cinsellikten Soğutan 5 Kadın Davranış

Editor

Asla Çıkılmaması Gereken 5 Kız Tipi

Ahmet DOĞDU

İşte Ucuza Uçmanın 5 Yöntemi

Editor

İlişkinin Sona Erdiğiniz Nasıl Anlarsınız?

Yorum Yaz