19.5 C
Istanbul, TR
Pazar, Haz 23, 2019
FelsefErkek

Kadınların Erkeklerde Görmeyi Sevdiği Kıyafetler

Günümüzde erkeklerde biz bayanlar gibi hoş görünmeyi, beğenilmeyi, tarz sahibi olmayı yeğlemektedirler. Bakımlı erkekler her zaman ilgi çekici olmaktadır. Fakat biz bayanlara kıyafet beğendirmek pek de kolay olmamaktadır. Demek o ki beylere bizim beğendiğimiz kıyafetleri daha çok yakıştırmaktayız.

Erkeklerin kıyafet konusunda yapacakları şeyler bayanlardan öneri almaktır. Tabi ki erkekler bu konuda bilgisiz demek doğru olmaz çünkü onlarda şık ve temiz olmak konusunda iddialılar. Bir bayanın erkeklerde ilk gözüne çarpan şey temizliktir her ne kadar çoğunluk benimle hem fikir olmasa da biz beyaz gömleği erkeklere yakıştırırız çünkü temizliktir beyaz ve şık durur pantolon üstü. Spor giyim de etkileyicidir aslında her zaman klasik giyinmek zorunda kalan beylere tavsiyemizdir hiç olmazsa pazar günleri spor giyinin. Artık modacılarda erkeklerin kıyafetleriyle yakından ilgilenmekte ve çok çeşitli kıyafetler sunmaktadır. Spor da çok güzel eşofman takımları veya güzel bir penye de erkeklere çok yakışmaktadır. Bu arada kıyafetlerin tamamlayıcı özelliği ayakkabılarda unutulmamalı. Her ne kadar erkekler sivri uçlu klasik ayakkabılar giyinse de benim tercihim daha spor ayakkabılar yani öyle tarz ayakkabılar var ki klasik bir takım elbiseyle de giyebiliyorsunuz bir kot ve penye ile de oldukça da şık durduğunu söyleyebilirim.

Günümüzde erkekler için de yukarıda anlattığımız gibi sayısız kıyafetler bulunmaktadır. Aslında kadın veya erkek fark etmez temiz ve uyumlu giyinmemiz her zaman karşımızda ki kişinin ilk intibasında olumlu sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Biraz da modayı televizyon ve gazetelerden takip edersek zaten nasıl giyinmemiz gerektiği ve kadınların erkeklerde nasıl kıyafetler beğendiklerini anlamamız mümkündür.

 

Benzer Yazilar

Yeni Ayrılan Çiftlere 4 Tavsiye

Editor

Bir Kadından ‘Zeki Erkek’ Tanımı

Editor

Erkeklerin Aşk Uğruna Aldığı Riskler

ilk Buluşmada Mal Varlığını Söylemek

Ahmet DOĞDU

İlişkinizin Bitme Nedeni Siz Misiniz?

Ahmet DOĞDU

Hesaplı Yaz Flörtü

Ahmet DOĞDU