Image default
FelsefErkek

Kadınların Erkeklerden İntikam Alma Yöntemleri

KÖTÜ BİTEN İLİŞKİ SONRASI KADINLARIN İNTİKAM ALMA YÖNTEMLERİNE HAZIRLIKLI OLUN…

Her ilişki güzel başlar, ancak her ilişki sonsuza kadar devam etmeyebilir. Bazı ilişkiler karşılıklı anlaşarak dostça biterken, özellikle tek tarafın ayrılmak istediği ilişkiler biraz daha sancılı sonlanabilir. Eğer ilişkiyi bitiren taraf erkekse, biraz da östrojen hormonunun tüm vücuda hükmetmesinin etkisiyle, kadınlar bu tek taraflı biten ilişkilerde daha çok duygusal davranır. Hele bir de erkek, başka bir kadın için ilişkiyi bitirmişse bu duygusallık inatlaşmaya dönüşebilir ve kadın için intikam saati başlar.

kadin-erkek-iliskisi

Öncelikle kadınların ilk intikam alma yöntemi, karşı tarafın sosyal medya hesaplarını “patlatmak”tır. Yani erkeğin sosyal medya hesapları ele geçirilir ve sadece takip etmekle kalınmaz, hesaplarla oynanır. Bununla beraber kendi hesaplarında eskiye ait ne kadar fotoğraf ve paylaşım varsa silinir ve başka arkadaşlarla çok eğlenilen yeni fotoğraflar yüklenir.

eski-sevgiliyi-sosyal-medyadan-silmek

Bir başka intikam yöntemi, ilişki sürerken hep ne kadar kıl olduğundan bahsedilen erkek arkadaşla çıkmaktır. Hatta daha da ileriye gidilerek bu erkeğin evlenme teklifi aceleyle kabul edilip, eski erkek arkadaşın evine düğün davetiyesi yollanır. Acilen diyete ve spora başlanır ve spor salonundan fotoğraflar, sosyal medyaya yüklenir. Bu intikam yönteminde amaç; erkeğe neler kaybettiğini tekrar, tekrar hatırlatmaktır. Erkeğin telefon numarası ve sosyal medya hesaplarının ismi duvarlara, tuvalet kapılarına yazılır. Üstelik telefonun altına “verilen” hizmet de eklenir. Böylece erkek en kısa sürede telefonunu ve sosyal medya adreslerini değiştirmek zorunda kalır. İlişki sürerken birlikte kurulan bungee jumping yapmak, yurtdışında bir festivale beraber gitmek, tekne turuna çıkmak gibi hayaller başkalarıyla yapılır ve fotoğraflar paylaşılır.

terk-edilmek

En kötülerden bir tanesi de arabaya verilecek zarardır. Erkeğin arabası bir barın önünde pembe fosforlu boya ile boyanabilir, tekerlekleri kesilebilir veya klimasından kötü kokulu şeyle atılabilir. Aynı şey eğer evin anahtarları değiştirilmediyse, eşyalara da yapılabilir. Ancak bütün bu intikam yöntemlerinden en kötüsü; paylaştığınız özel anların dedikodu malzemesi yapılmasıdır. Tüm bunları engellemek için ise yapılacak en iyi şey; bir ilişkiye başlarken çok dikkatli davranmak ve hemen samimi olmamaktır.

 

Benzer Yazilar

30’lu Yaşlara Yaklaşan Bir Kadın Ne İster?

Romantik Bir İlişki İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Muhteşem Görünümlerinin Ardında Gizledikleri Dövüşçü Ünlü Kadınlar

Editor

Erkekler İçin İlk Görüşte Aşk

Ahmet DOĞDU

Konuşmanın Cinsellikten Daha Önemli Olduğu Ortaya Çıktı

Ahmet DOĞDU

Aşka Olan İnancını Kaybeden Erkekler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz