Image default
FelsefErkek

Kadınların Erkekte Olmasını İstediği Şey: Sadakat

Kadınların Evlilikte Sadakate Bakışı

Bir ilişkiyi başlatan ve eşler arasındaki ilk çekimi yaratan aşk ve sevgidir. Sonrasında birbirlerine duydukları güven ile birlikte karşılıklı olarak yelkenler suya indirilebilir. İşte tam bu noktada erkek kadın ilişkisi sadakat diye tabir edilen o güçlü ve içten gelen bağlılığa ihtiyaç duyar. Evlilikte sadakatin kadınlar için anlamını sizler için sıraladık!

1.Erkek-Kadın İlişkisi ve Bir Kadına Özel Kalmak

Kadınlar eş seçimlerinde birçok faktörü göz önünde bulundursa bile sevgi, aşk ve ilgiden öte değer verdikleri tek şey güven duygusunun sürdürülebilir olmasıdır. Yani sizin ona özel olduğunuzu ve sevginizin saygı bağıyla birleştiğini bilmek isterler. Yalnızca sevginiz kadın için yeterli olmayacaktır; sizden ona özel kalmanızı bekleyecektir. Bu yüzden evlilikte sadakatin önemi çok büyüktür.

kadınlar ne ister
kadınlar ne ister

2. Zihnen ve Bedenen Sadakat

Evlilikte sadakat kavramıyla asıl ifade edilmek istenen genellikle “cinsel sadakat” tir. Kişilerin içlerinden gelerek eşlerine bağlılıklarını sürdürebilmesi bu anlamda ilişkinin en temel gereklerindendir. Erkeklerin çeşitli isteksizlik ve sorunlar sonucunda farklı arayışlara girmesi kadın gözüyle güven sarsıcıdır. Sizden beklediği davranış ona verdiğiniz sözleri tutarak, zihnen ve bedenen sevginize bağlı kalmanızdır. Başka birini düşünmek veya tek seferlik bir ilişki yaşamak aldatmaktır, bu sebeple sadakat erkek kadın ilişkisinde anahtar kelimedir.

evlilikte sadakat
evlilikte sadakat

3. Evlilikte Sadakat ve Güvenin Yarattığı Huzur

Birbirine güven duyamayan çiftler, ilişkilerinde yeterince rahat ve huzurlu olamıyor. Erkeklerin karşılarındaki kadına sunacağı güven ve bağlılık hissi, evlilikte sadakat ve huzur dolu bir ortam yaratacaktır. Evlilik ilişkisinde sevgi ve aşk kadar güvenli bir zemin olması kadınların erkeklerden en büyük beklentisidir ve bu sebeple çok önemlidir. Evlilikte sadakat her kapıyı açan anahtardır!

 

Benzer Yazilar

Cesur Ve Güzel’ in Cesur Sühan’ ına İthafen

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Ne İster Sorunsalı

Ahmet DOĞDU

Aşık Olan Erkek Nasıl Belli Olur?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Aldatma Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler Dekolte Giyinen Kadınları Sanıldığı Gibi Seksi Buluyor Mu?

Ahmet DOĞDU

Gastronomik Erkekler: En Ünlü Erkek Şefler

Ahmet DOĞDU