Image default
Genel

Kadınların Etkilendiği Kokular

Kadınları Etkileyen Kokular

Kokular her insan için duyguları daha belirli hale getiren ve hislerin yoğunlaşmasını sağlayan bir etkendir. Güzel kokmak için kimse pahalı parfümlere bu kadar yatırım yapmazdı yoksa. Herkes güzel kokmak ister ve yeni tanıştığınız biri üzerinde farklı bir etki bırakmak istiyorsanız kesinlikle güzel bir koku ile imzanızı atmalısınız. Peki kadınları etkileyen kokular nelerdir?

kadin-ve-parfum

Misk kokusu; misk çoğu insan için çek beğenilen ve erkeklere çok yakıştırılan bir kokudur. Doğal olarak kadınlara da fazlasıyla seksi gelmektedir. Eğer bir kadını etkilemek istiyorsanız misk kokusunu bir deneyebilirsiniz. Misk kokusu için en iyi parfüm örneği Tom Ford Noil olabilir.

kadinlarin-sevdiği-kokular

Ylang ylang kokusu; bu madde birçok insanın içini gıcıklayan eşsiz bir kokuya sahip. Doğal olarak güzel kokulardan hoşlanan birçok kadını da etkileyecek bir kokudur. Eğer sizde kadınları etkileyen kokuları kullanmak istiyorsanız bunlardan biri olan ylang ylang kokusunu içeren parfümlerden birini kullanabilirsiniz. bu kokuyu içeren örnek parfümlerden biri Cerruti 1881 pour homme olabilir.

kadinlari-etkilemenin-yolu

Yasemin kokusu; yaseminin kendine özgü özel ve naif bir kokusu vardır. Bu koku kendini koku ile anlatmayı seven insanların ne kadar naif ve kibar bir yapıya sahip olduklarını havaya saldıkları etki ile anlatmalarında en kolay yol olacaktır. Çoğu insan bu kokunun cesaret verici bir etkisinin de olduğunu söyler. Bu kokuda bir parfüm kullanmak isteyenler için örnek parfüm Yves Saint Laurent Jazz olabilir.

Ylang-Ylang Flowers

Vanilya kokusu; kadınları etkileyen kokular arasında bulunan vanilya kokusu insanı sakinleştiren tatlı ve davetkar bir etkiye sahiptir. Araştırmalara göre vanilya kokusunun insanlarda cinsel istekleri de arttırdığı söylenir. Sizde vanilya kokusu içeren parfümlerden birini seçip kendi imzanızı bu şekilde atabilirsiniz. Sizi hem kibar hem sempatik gösterecek hem de karşı cinse şiddetli bir etki bırakmış olursunuz. Bu tür bir parfüme örnek Jean Paul Gaultier Le Male olabilir.

Benzer Yazilar

Hafta Sonu Tatili İçin Eşiniz İçin Nasıl Bir Plan Yapmalısınız

Ahmet DOĞDU

Ayrılık Sonrası Bunları Yapmayın

Unutulmaz Bir Yaz Tatili için Yer Önerileri

Ahmet DOĞDU

Erkekler Doğum Kontrol Hapı Kullanırsa Ne Olur?

Ahmet DOĞDU

Bu Yaz İçin Tatil Fikirleri

Editor

Erkeklerin Kadınlarda İtici Bulduğu 5 Özellik

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz