Image default
FelsefErkek

Kadınların Hayır Diyemeyecekleri Bir Erkek Olmanın 10 Sırrı

Kadınları baştan çıkarmak, onların reddedemeyecekleri bir “rüya erkeğe” dönüşmek için sihirli değneğe ihtiyacınız yok. Bunu başarmanın sırrı birkaç uygulama ve biraz dikkatte saklı. Çağlar boyunca kadınların ne kadar anlaşılmaz olduğuyla ve onlara doğru şekilde ulaşmanın zorluklarıyla ilgili pek çok görüş ortaya atıldı. Asıl sorun kadınlarının ulaşılmaz olmaları değil, bu soruya verilecek birden fazla cevabın olmasıydı. Anlaşılan o ki, kadınlar bir erkekte birden fazla noktaya dikkat etmekte ve bu konularda en fazla artı puan alan erkeklerden daha kolay etkilenmekteler. Karşınızdaki kadının sizden etkilenmesi için neler yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız, bu yazıdaki detaylara dikkat etmeniz sizi başarıya götürecektir.

Listenin ilk maddesinde hem kadınlar hem de erkekler için geçerli olan bir durum var; dış görünüş. Hepimiz karşımızdaki insanı gördüğümüz ilk sekiz saniye içinde bir fikre sahip olmaktayız. Bu fikir değişebilir olmakla beraber, çoğumuz değişmesine fırsat verecek kadar iletişimi sürdürmüyor. Bu nedenle kadınları etkilemenin yolları her şeyden önce dış görünüme özen göstermekle başlıyor. Bir kadının sizi ilk gördüğünde aldığı elektriği ilerleyen maddelerle hoşlanmaya ve sevgiye çevirebilirsiniz.

İkinci maddede bakışlar geliyor. Kadınlar sempatik, güven verici ve gizemli bakışları olan erkeklerden hoşlanırlar. Bunu yaparken doğal olmanız da önemli. Bilindiği gibi, gözler yalan söylemez. Bu nedenle gizemli olmak isterken fazla sert ya da sempatik olmak isterken şaşkın ya da zorlama bakışlar atmamaya dikkat edin.

Doğru parfüm seçimi de elbette oldukça önemli. Bir kadın size yaklaştığında teninize uyan bir parfüm seçmediğiniz takdirde bu ona itici gelecektir. Parfüm kullanmanın bir diğer önemli noktası da doğru oranda kullanmaktır. Eğer kendi parfümünüzün kokusunu alabiliyorsanız, çevrenizdeki insanlar parfümünüzde boğuluyor olabilir.

Kadınları sizden önce tarzınız da etkileyebilir. Kendinize ait bir stiliniz olabilir ya da modayı takip edebilirsiniz. Önemli olan bunu yaparken çevrenize karakterinizle alakalı net bir mesaj verebilmenizdir. Karmaşık tarzlara ait parçalar, özensiz bir giyim tarzı ya da vücut tipinize uymayan kıyafetlerle başarıya ulaşmanız kolay olmayacaktır.

Hedefinizdeki kadını dış görünüşünüzle etkileyip ilk adımları attıktan sonra, sıra etkileyici tavırlar sergilemenizde. Kadınlara ilgi gösterin, onlara karşı samimi olun, kendinizle ilgili açık olun ancak bunu yaparken gizem faktörünü de korumaya özen gösterin. Bilmek istediklerinden fazla detay vermeyin, böylece onlara soru sormaları için açık alanlar yaratın ki muhabbetiniz devam edebilsin. Aynı şekilde karşınızdaki kadının ilgi alanlarını öğrenin ve bunlarla ilgili bilgi edinin. Böylece hem görünüşünüzle hem de sohbetinizle kadınları etkiniz altına alabilirsiniz.

İlk maddelerle yakalanan başarıdan sonra sıra kadında yarattığınız etkinin altına imza atmanızda. Bu imza sabırlı olmanızı gerektirmektedir. Bir ilişkide cinsellik kadar, ilk cinsel birlikteliğin de önemi büyüktür. Bu konuda acele etmeyin, karşınızdaki kadın hazır olduğunda size gerekli ipuçlarını verecektir. Bu gecenin özel olması için ufak sürprizler de hazırlayabilirsiniz.

Bu ipuçlarını uygulayarak siz de birer kadınları etkileme sanatı uzmanı olabilirsiniz. Evet, kadınlar karışık olabilirler ancak unutmayın ki onlar da erkekler için aynısını düşünüyorlar. Ancak her erkeğin etkilendiği noktalar olduğu gibi kadınların da etkilendikleri anahtar noktalar bulunmaktadır. Bunlar da yukarıda belirttiğimiz gibi dış görünüş ve davranışlarınızla çözüm bulan sorulardır. Ne dersiniz, dışarı çıkıp öğrendiğiniz sırları test etmenin vakti geldi mi?

Benzer Yazilar

Kin Tutmak ya da Tutmamak

Ahmet DOĞDU

İlişkide En Çok Karşılaşılan Kadın Tipleri

Türk Erkeği Bu Sitelere Tıklıyor

Editor

Erkeğin kadınlardan bekledikleri

Ahmet DOĞDU

Konuşmanın Cinsellikten Daha Önemli Olduğu Ortaya Çıktı

Ahmet DOĞDU

Erkek İçin Kadın Sadece Güzel Mi Olmalı ?

Ahmet DOĞDU