Image default
Genel

Kadınların Hayran Olduğu 5 Ünlü İsim

Kadın yaşanılan her dönemde en temel öğe olmuştur. Her ne kadar kadının toplumdaki bu önemli yeri herkes tarafından kabul görmese de bu kaçınılmaz bir gerçektir. Hayatın her alanında kadın vazgeçilmez bir öğedir. Öyle ki doğduğumuz andan itibaren hayatın her alanında kadının himayesi altında yaşar ve onlara ihtiyaç duyarız. Bir çocuğun bir anneye ihtiyaç duyması ve bir erkeğin bir hayat arkadaşına ihtiyaç duyması aynı şeydir. Çünkü ikisi de temelde kadına duyulan ihtiyaçtır. Ve bu yaşam var olduğu sürece böyle devam edecektir.

Özellikle Türk toplumunda kadınlar böylesine önemli bir konumda iken erkeğin kadına yaptırımından söz etmemek olmaz. Erkek en deli gençlik çağlarından olgunluk çağına kadar birçok şey yapmıştır kadın için, kadına kendini beğendirebilmek için. Bu konuda birçok örnek verebiliriz fakat bunların en başında kadınların ekranlarda hayranlıkla izlediği ünlü isimlere benzeme çabası takdir edersiniz ki listenin en başında gelir. Peki, kadınların hayran olduğu ünlüler kimlerdir ve kadınlar hangi tip erkeklerden hoşlanır? Şimdi sizler için kadınların vazgeçemediği ve hayran olduğu 5 yakışıklı ismi sizler için derledik.

5- Berk Atan

2012 yılında katıldığı güzellik yarışmasında birinci olan yakışıklı oyuncu kısa sürede genç kızların vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. 2015 yılında başrol olarak oynadığı ‘Güneşin Kızları’ adlı dizideki ‘Savaş’ karakteri ile hayran kitlesini ikiye katlayan Berk Atan şüphesiz kadınların hayran olduğu erkekler listesinde ilk 5’de yer alıyor.

berk-atan

4- Kıvanç Tatlıtuğ

27 Ekim 1983 doğumlu oyuncu ve manken Kıvanç Tatlıtuğ ise uzun süre kızların gönlünü fethedenlerden. 2005 yılında yayınlanan Gümüş dizisindeki ‘Mehmet’ karakteriyle asıl hayran kitlesine ulaşan Tatlıtuğ ardından oynadığı ‘Aşk-ı Memnu’ dizisindeki ‘Behlül’ karakteriyle adeta genç kızların gözdesi haline geldi. Oynadığı ‘Mavi’ reklamlarındaki hem tarzı hem de çekici vücudu ile kariyerinin zirvesini yaşayan yakışıklı oyuncu hiç şüphesiz kadınların vazgeçilmesi.

3- Şükrü Özyıldız

29 yaşındaki genç oyuncu Şükrü Özyıldız ise deyim yerindeyse kadınların asla hayır diyemedikleri cinsten. Özellikle oynadığı ‘Sevimli Tehlikeli’ filmindeki ‘Zarok’ tiplemesiyle sergilediği sempatik davranışlar ile kadınların gönlünde zirveye oturan yakışıklı oyuncu da kadınların vazgeçilmezlerinden.

2- Burak Özçivit

Yıllandıkça güzelleşen şarap misali, yaşlandıkça daha da karizmatik ve çekici olan yakışıklı oyuncu oynadığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Ardından rol aldığı ‘Çalıkuşu ‘ ve ‘Kara Sevda’ dizileri ile değil tüm kadınların erkeklerin bile ilgisini çekmeyi başardı. Öyle ki esnaf bile bu durumdan yararlanıp Burak Özçivit saç modeli burada, Burak Özçivit bilekliği burada gibi reklamlar yapmaya başladı.

burak-ozcivit

 1- Çağatay Ulusoy

Listemizin ilk sırasında ise ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde ‘Emir’ karakteri ile tanıdığımız Çağatay Ulusoy yer alıyor. Hem sportif vücudu hem de yakışıklılığı ile şüphesiz kadınların bir numarası. Son olarak oynadığı ‘İçerde’ dizisindeki ‘Sarp’ karakteriyle erkekleri daha da çok kıskandıran Çağatay Ulusoy bu rol ile çekiciliğine çekicilik katmış durumda.

Benzer Yazilar

Kadınlar Erkeklerde İlk Neye Bakar?

ERKEKLERE BÜYÜK KOLAYLIK,LAZER EPİLASYON!

Editor

Toz Alkol Diye Bir Şey Var, Duydunuz Mu?

Ahmet DOĞDU

Sevgiliyle Yapılabilecek Aktiviteler Nelerdir?

Güzel Kadınlar Erkek Sağlığına İyi Geliyor

Editor

Erkekler Kızlara Açılmak İçin Neyi Beklerler?

Yorum Yaz