Image default
FelsefErkek

Kadınların Haz Noktalarına Dair Bilinmeyen İpuçları

Asırlardır insanlığın teknoloji, toplum, bilim gibi birçok alanda göstermiş olduğu gelişmelere rağmen erkekler için kadınları anlamak hep büyük bir gizem ve anlaşılmayan bir konu olarak kalmıştır. Birbirinden neredeyse bütün konularda çok farklı olan, farklı düşünen ve farklı hisseden kadın ve erkek arasında bu zamana kadar kadınları anlamak hep daha zor olmuştur. Bu durumda erkekler kadınlara göre biraz daha net ve basit canlılar olarak kalıyor. Fakat kadınlar her ne kadar anlaşılması zor olsa da kadınları çözmeye çalışmak onların neler istediğini keşfetmek erkekler için bir nevi bilgelik kabul ediliyor. Bu yazımızda kadınların haz noktalarına dair bilinmeyenleri sizlerle paylaşarak kadınları anlama da size birkaç ipucu vereceğiz.

kadinlarin-hazlari

Kadınların haz noktalarından bir tanesi ve en önemlisi bir kadının beyni. Evet, bir kadın bedensel olarak aldığı hazzın kat be beyninde hissediyor. Siz ona dokunmasanız bile hatta bazen bir şey söylemeseniz bile bir bakışınız veya duruşunuzla aklınızdan geçen güzel düşünceleri ona hissettirerek tensel olarak yaşadığı hazzın çok daha fazlasını ona yaşatabilirsiniz.

kadinlarda-yeni-bir-haz-noktasi

Kadınların bedeninde yer alan haz noktalarından bahsedecek olursak, bazı kadınlardan değişiklik gösterse de, sırtında hissettiği yumuşak bir dokunuşla büyük hazlar yaşamayacak bir kadın neredeyse yoktur. Parmak uçlarınızla yavaş hareketlerle yapacağınız yumuşak dokunuşlar erkekler için çok sıradan görünse de bir kadına yaşadığı anı ve mutluluğu hissetmesi için cezbedici bir hareket olacaktır. Kadının kulağına onu ne kadar sevdiğinizi veya beğendiğinizi fısıldarken boynuna doğru vereceğiniz sıcak nefesiniz de kadınlar için büyük bir haz kaynağı. Aynı şekilde nefesinizi eşinizin vücudunda gezdirerek aslında bedeninin her parçasının bir haz noktası olduğunu göreceksiniz. Partnerinizin karakterini ve vücudunu da ne kadar iyi bilirseniz ona vereceğiniz haz da o kadar fazla olacaktır.

Benzer Yazilar

Çizgi Roman Seven Erkekler

Ahmet DOĞDU

Şeytan Tüyü Olanların Paraya, Yakışıklılığa Ve Kaslara İhtiyaçları Yok

Editor

Burcunu Söyleyin, Nasıl Tavlayacağınızı Söyleyelim

Editor

Konuşmanın Cinsellikten Daha Önemli Olduğu Ortaya Çıktı

Ahmet DOĞDU

Erkeğin Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Ahmet DOĞDU

Erkekler Duygularını Neden Belli Etmez?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz