Image default
FelsefErkek

Kadınların Hoşlanmadığı 5 Davranış

Erkek kadın ilişkiler erkeklerin bazı davranışları yüzünden kadınları rahatsız edebilir; bu davranışların ısrarla devam ettirilmesi sonucu krize varan sorunlar yaşanabilir. Erkeklerin vurdumduymaz ve bencil hareketleri kadınları rahatsız ederken kadınların hoşlanmadığı 5 davranış olarak şunları öne çıkarabiliriz.

KENDİNİ KAPTIRMIŞ ŞEKİLDE KÜFÜR EDEREK MAÇ İZLEMEK

Erkek ve kadınlar arasında güneş bir rekabet alanı olan televizyon ve kumanda rekabetini bir diğer türü olan maç izleme seansları kadınlar için sabrın sınırlarını zorlayan bir hal almaktadır. Erkeklerin gürültü çıkararak ve etrafı dağıtarak maç izlemeleri bir yana kaba sözler ve istenmeyen hareketler yapmaları da bu durumu tamamen çirkinleştirmektedir.

kadinlarin-sevmedigi-davranislar

ERKEĞİN ANLATTIKLARINI DİNLEMEMESİ

Erkeklerin kadınları dinliyormuş gibi yaparak yapmacık tavırları her ne kadar erkekler tarafından anlaşılmıyor gibi bir izlenim uyandırsa da kadınlar erkeklerin yapmacık davranışlarını hemen anlamaktadır. Bu sinir bozucu durum kadınların hoşlanmadığı davranış olarak öne çıkmaktadır.

kadinlarin-sevmedikleri

SARKINTILIK

Kadınların belki de en hoşlanmadığı ve rahatsız olduğu davranışların başında sarkıntılık gelmektedir. Laf atma ve sözlü taciz olarak kadınalrın antipatisini kazanan erkeklerin bayanların gözünde sempati kazanması oldukça zordur. Bu rahatsız edici davrnışla birçok bayan karşılamakta ve hem laf atan erkeğe antipati duyarken aynı zamanda bunu genelleyerek tüm erkeklere karşı da böyle bir algı oluşabilir.

kotu-erkek-davranislari

             ÖZÜR DİLEMEMEK

Kadınlara karşı kabalık yapan erkekler kadınlar için itici olduğu kadar bu kişilerin özür dilememeleri de ayrı bir iticilik sebebidir. Bir erkek karşısındaki kadına hem kaba davranıyor hem de özür dilemiyorsa o kadının sevgisini kazanması imkansız denebilir.

kadinlarin-hoslanmadigi-davranislar

      KISKANÇLIK

Kıskançlığı sevgi çerçevesinden çıkararak hastalık boyutuna getiren erkeklerin tavırları da kadınların hoşlanmadığı davranış türleri arasındadır. Sevgi boyutunda kaldığı sürece kadınlar için olumlu sayılacak kıskançlık, aşırılığa kaçtığında itici bir davranışa dönüşmektedir.

Benzer Yazilar

Erkekler Neden Aile Hayatına Düşkün Olurlar?

Ahmet DOĞDU

Cicim Ayları Hiç Bitmesin

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Nefret Ettikleri Romantik Davranışlar!

Kadının Gözünden Erkek

Ahmet DOĞDU

Erkekler Duygularını Neden Belli Etmez?

Ahmet DOĞDU

Sevgilinizin Size Soğuk Davranmasının Sebepleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz