Image default
FelsefErkek

Kadınların Hoşlanmadığı 5 Erkek Tipi

1. Kaba, Maço Erkek

Kızlar erkeklerden ne ister diye tartışırken insanların genelde kadınların maço erkeklerden hoşlandığı düşünülür. Oysa kadınlar genel algının aksine maço erkeklerden değil kibar ve yalnızca gerektiği zaman sert davranabilen erkeklerden hoşlanır.
Hiç kimse garsonlar gibi onlara hizmet eden insanlara kaba davranan bir erkekle birlikte olmak istemez. Kadınlar bunun arkasındaki sebebin genellikle özgüven eksikliği olduğunu düşünür. Sürekli küfür eden, birileriyle kavga çıkarmaya çalışan insanlarla birlikte olmak hem birlikte olduğunuz kadının sürekli gergin olmasına hem de ilişkinin sağlıksız olmasına sebep olacaktır.

2. Ezik Erkek

Kızların sevdiği şeyler den biri de kendine  güvenen, sözünün arkasında durabilen erkeklerdir. Bu tip erkeklerle birlikteyken kendilerini güvende hissederler. Dolayısıyla ezik, hakkını bile savunamayan, bir sorunla karşılaştığında mızmızlanan bir erkekle birliktelik çekindikleri bir şeydir.

3. Egoist Erkek

Hiç kimse etrafında sürekli kendini öven biri bulundurmak istemez. Aynı şey kadınlar için de geçerlidir. Sürekli olarak üstü kapalı bir şekilde bile olsa kendini öven ve başkalarını aşağılayan tavırlara sahip erkeklerden kaçar kadınlar. Çünkü bu tip erkekler egolarını tatmin etmek için gereken her şeyi yaparlar.

Kadınlar ne ister
Kadınlar ne ister

4. Cimri Erkek

Kadınlar ne ister diye düşünürken genelde erkekler kadınların hediyelere boğulmaktan veya sürekli olarak kendine bakılmasından hoşlandığını düşünür. Oysaki durum bu değildir. Kadınlar ayaklarının üzerinde durabildiklerini bilmekten mutluluk duyarlar. Ancak yine de arada bir ufak hediyeler veya güzel restoranlarda yemek yemek onları mutlu eder. Dolayısıyla bu tarz ufak jestlerden kaçınan cimri erkekler kadınların ilişkiye bakış açılarını değiştirmeye yeter de artar bile.

5. Dominant Erkek

Çoğu kadın hayatındaki erkeğin ne giyeceğine, kimle görüşeceğine, ne yapacağına karar vermesinden hiç hoşlanmaz. Bu tarz erkekler kadına kendilerine güvenilmediğini hissettirirler.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Tükenmiş Aşkın 5 Belirtisi

Erkekler İçin Bekarlığı Cazip Kılan Sebepler

Güçlü Bir Kadını Nasıl Etkilersiniz?

Editor

Erkeklerde Kumar Alışkanlığı ve Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Kadınların En Sık Trip Attığı Konular

Ahmet DOĞDU

Olgun Erkek Davranışları

Editor