Image default
Vajinalog + 18

Kadınların İlgisini Çekme Yolları

Kadınların ilgisini çekme yolları

Kadınlar aslında erkeklerin sandığı kadar anlaşılmaz derecede karışık hislere ve davranışlara sahip yaratıklar değillerdir. Onları anlamak bir kitap okumak gibidir. Dikkatli okuduğunuz kadar anlarsınız. Sadece gözlerinizle okumaya çalışırsanız makyajın altındaki şeytanı ya da dağınık saçlarla dolaşan prensesi anlayamazsınız. Kadınların ilgisini çekmek onlara ilgi duymaktan geçer. Bu aynı beğenmediğiniz bir yemeği zorla yemek ne kadar kötü hissettirirken çok beğendiğiniz bir yemeği yerken nasıl bir keyif almak gibidir.

kadinlarin-ilgisi-nasil-cekilir

Kadın tipleri; kadın tipleri deyince erkeklerin ilk aklına gelen tahmin ediyorum ki; sarışın kadın, esmer kadın, uzun bacaklı kadın, kısa boylu ya da şişman kadın vb. gibi fiziksel ayrımlardır. Ama kadın tipleri aslında fiziksel özellikler değil kişilik özellikleri ile alakalı bir gruplandırmadır.

kadinlarla-etkili-iletisim

Kadınların ilgisini çekme yollarını araştırırken önce ilgisini çekmek istediğiniz kadının özelliklerini araştırmalısınız. Bazı kadınlar sert bazı kadınlar naiftir. Hayat görüşleri, yaşadıkları birçok insanı fabrika ayarlarından farklılaştıran ve insanlara özellik katan şeylerdir. Öncelikle ilgisini çekmek istediğiniz kadının hayatını araştırın. Bu onun hakkında görüşe sahip olmanızı sağlar ve onun durumlara karşı bakış kestirebilirsiniz.

kadinlarla-doğru-iletisim

İlgi çekme yolları; sizde çevrenizde görmüşsünüzdür ilgi çekmek için şekilden şekile giren kendini de aşık olarak nitelendiren bir sürü erkek var. İlgi çekmek odaklanma mevzusudur. Bir kadına çiçek alınca ilgisini çekmiş olmayabilirsiniz mesela, aslında o kadar koparılan çiçeklerden nefret ediyor olabilir. Ama çok daha basit bir şey yaparak onun sevdiği bir yemeği araştırıp ona sunabilirsiniz.

kadinlarla-iletişim

Bu hem sizin onun hakkında bir çok şeyi öğrenmeye çalışmış, ya da söylediğinde aklında tutmuş hatta ona değer vererek ona sevdiği bir şeyi sunmuş olduğunuzu gösterir. Kadınlar sevdiğini söyleyen erkeklerden değil sevdiğini gösteren erkeklerden hoşlanırlar ve sevmek pahalı ya da beğendiğiniz şeyleri satın alıp hediye etmek değil, onun sevdiği şeyleri görüp, gördüğünüzü fark ettirmektir.

Benzer Yazilar

Kelly Brook

Ahmet DOĞDU

Kadınların Cinsellikle İlgili Küçük Sırları

Ahmet DOĞDU

Kadınların Orgazm Taklidi Yaptıklarını Anlamanın Yolları

Editor

Seksin Erkekler İçin Önemi

Ahmet DOĞDU

Milla Jovovich

Ahmet DOĞDU

Yaz Aşkınızı Bulmaya Hazır Mısınız?

Editor

Yorum Yaz