Image default
Sportaküs

Kadınların İlgisini Hangi Sporları Yapan Erkekler Çeker

Hangi sporları yapan erkekler kadınların ilgisini çeker?

Kaslı ve iyi fizikli erkekler, kadınların bayıldığı erkek tipleridir. Sıkı vücut ve kaslı uzuvlar, spor yapmak ile kazanılır. Bazı spor dalları vardır ki, kadınlar bu sporlara yönelen erkeklere ayrı bir ilgi duyar.

spor-erkek

Onları çekici bulduklarını ve bu sporları yapan erkeklerden daha kısa sürede etkilendiklerini bilmelisiniz. Yani kadınlar için önemli olan spor yapan erkek değil, belli sporları yapan erkeklerdir.

sorf-ve-erkek

Sörf yapan erkekler

Kadınların ilgisini çeken erkekler arasında sörf yapan erkeler önceliklidir. Dalgaların getirdiği karizma ve gösteriş, çok az şeyde bulunur. Denge gerektiren bu spor dalı, kadınlara seksi gelir. Erkeğin gücünün yanı sıra korkusuzluğunu ön plana çıkarır. Özellikle özgürlük tutkunu kadınlar, sörf yapan erkeklere ayılır.

dovus-sporlari-ve-erkek

Dövüş sporları

Kadınları kendinden geçiren ve bir anda erkeğe tutkun yapacak bir özelliktir. Bilmelisiniz ki dövüş sporları yapan erkekler, sert yüz tipleri, kalıpları ve etkili bakışları ile dikkat toplar. İyi fiziği beraberinde getiren bu spor dalının etkisi ile oluşan küçük yaralar, kadınları erkeğe kilitler. Asi duruşları ve dayanıklı vücut yapıları, hayran olunacak niteliktedir.

RUSTENBURG, SOUTH AFRICA - JUNE 12:  David Beckham of England sits on the bench during the 2010 FIFA World Cup South Africa Group C match between England and USA at the Royal Bafokeng Stadium on June 12, 2010 in Rustenburg, South Africa.  (Photo by Ian Walton/Getty Images)

Klasik ama etkili spor futbol

Bilindiği üzere futbolcuların bayan hayranları çok fazladır. Hem fizikleri hem de hareketli vücutları ile kadınları cezp ederler. Özellikle bu alanda başarıya ulaşmış erkeklere kadınlar tarafından hayran duyulur. Klasik olmasına karşın, kadınların ilgisini çeken erkek sporları arasında futbol da bulunur.

yuzme-erkek

Yüzme sporuyla uğraşan çekici erkekler

Kadınların ilgisini çekebilmek için ideal spor dallarından biri yüzmedir. Çekici spor çeşitlerinden biri olup, kızları kolayca etkilemenizi sağlar. Tabi bu alanda başarılı olmanız, havanızı doğal olarak artırır. Kol kaslarını geliştiren ve beraberinde geniş omuzları getiren yüzme sporu, bayanları etkilemede birebirdir.

Benzer Yazilar

Kardiyo Egzersizinde Daha Fazla Yağ Yakmanın Yolları

Editor

Spor Çantanızda Neler Olmalı?

Editor

2017 Futbolun En İyileri

Ahmet DOĞDU

Kas Yıkımı Nedenleri Ve Korunma Yöntemleri

Editor

Ağırlık Çalışması Yapılırken Dikkat Edilecek Unsurlar

Ahmet DOĞDU

Bilinçli Atılan Her Adım Sağlam Vücuda Gider

Editor

Yorum Yaz