Image default
FelsefErkek

Kadınların Kabul Etmesi Gereken Önemli Gerçek: Halı Saha Maçları

KADINLARIN KABUL ETMESİ GEREKEN ÖNEMLİ GERÇEK: HALI SAHA MAÇLARI

Kadınların kabullenmesi gereken birçok konu olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki, bu gerçekler arasından kadınların kabul etmesi gereken önemli gerçek: Halı saha maçları diye söylediğimiz de hanginizin suratı bir kez daha asıldı? Gerçekten kadınların bu halı saha maçlarını kabullenmeleri mi gerekiyor? Yoksa erkeklerin biraz daha halı saha maçlarından uzaklaşmaları mı gerekiyor?

hali-saha

Ya halı saha maçları ya ben!

Kadınların kabul etmesi gereken önemli gerçek: Halı saha maçları birçok kadın için önemli bir sorun yaratmaktadır. Hatta bazen erkek arkadaşlarını veya eşlerini ‘ya halı saha maçların ya da ben!’ şeklinde bir seçim yapmak mecburiyetinde bırakmış olabiliyorlar. Evde bütün maçları izledikleri yetmiyormuş gibi bir de kendileri maç yapmaya çıkıyorlar. Halı saha yapacağınız zamanı eşlerinizle geçirebilirsiniz diyeceğim ama her kadının nasıl kendine göre zevkleri varsa, alışveriş, gezmek, kuaför gibi, erkeğin de kendine göre zevkleri olabilir elbette. Kadınlar halı saha maçlarını kabullenirse sorun çıkmadan ilişkiniz yürüyebilir. Unutmayalım ki futbolun hastası olan erkeklerimiz var.

kadinlar-ve-futbol

Kadınlarımızın yapması gereken şeyler nelerdir bu konuda, kabullenmeli mi? direnmeli mi?

kadinlarin-bilmesi-gerekenler

Kadınların kabul etmesi gereken önemli gerçek: Halı saha maçları gerçekten kabul edilmesi gereken bir konudur. Kabul edilmediği takdirde kaybeden yine kadınlar olacaktır. Bir erkek futbol hastası ise, bir kadın ne yaparsa yapsın onu o maça gitmekten asla asla geri çeviremez. ‘gitmiyorum’ dese bile, size söylediği yalanla kalacaktır. Çünkü o maça kesinlikle gidilecektir.

hali-saha-maclari

Kadro önceden belli olmuş, üstünden bir sürü konuşulmuş ve çeşitli iddialar ortaya atılmıştır. Halı saha maçından bir erkek kesinlikle dönmeyeceğine göre aranızı bozmaya hiç gerek yok. Halı saha maçına gidebileceğini söyleyin tabiî ki tribünde siz de oturup, izleyeceksiniz. Başlarda kızabilir ama sonradan hoşuna gidecektir. Mesela her gol attığında koşup size sarılacaktır veya ‘bu gol senin için hayatım’ diye bağırarak daha çok hırs yapacaktır.

Benzer Yazilar

Ayrılmak İstediğinizi Nasıl Söylersiniz?

Ahmet DOĞDU

Kadın erkek ilişkisinde aile faktörü

Ahmet DOĞDU

Kadın Erkek ilişkileri

Ahmet DOĞDU

Cesur Ve Güzel’ in Cesur Sühan’ ına İthafen

Ahmet DOĞDU

Adam Gibi Kafa Kafaya Adam Kampı!

Editor

Kızlara sorduk: Aldatmanın sınırı nedir?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz