Image default
Erkek Moda

Kadınların Kalbine Giden 5 Özel Parfüm

Bir erkeği tamamlayan 5 temel unsur varsa, kokuda mutlaka bu 5 unsurun arasında yer alır. Malum, kadınları etkileme hususunda ki en kolay yol kokudur. Kadınlar bu konuda o kadar hassastır ki, kullandığınız parfümün kokusu, karşınızda ki kadının bir anda sizden soğumasına neden olabilir ya da onu size bağlayan en etkileyici unsur olabilir. Peki, siz bu kadar ince bir çizgide olan koku konusunda ne kadar bilinçli hareket ediyorsunuz? Eğer, yeterince bilinçli bir şekilde koku seçimi yapamıyor iseniz, gelin sizlere 5 farklı marka ile yardımcı olalım.

 

1) L’Homme Sport

Evcil ve sportif bir yapınız mı var? Karşınızda ki kadına karşı oldukça çekici, dışarıda ki kadınlara karşı uzak kalmak sizin en temel bağlılık özelliğiniz mi? O halde, Rafael Nadal tarafından reklamlarda tanıtılan bu marka tam olarak size göre. İçeriğinde ki temel limon ve lavanta esansları ile sportif ve romantik bir duygu yaratabilirsiniz.

 

2) Italian Cypress Tom Ford

İçine kapanık ve gizemli biriyseniz, bu koku tam olarak sizi yansıtan bir bileşene sahip. Çeşitli baharatlar, mandalina ve bergamot ile elde edilen bu farklı ve cezbedici koku ile iç dünyanızın cezbedici olarak yansımasını en gizemli şekilde sağlayabilirsiniz.

 

3) Neroli Sauvage

Nostaljik bir yapınız mı var? O halde, bu parfüm sizin için en doğru seçim. Daha doğal ve evcimen bir duygu yaratabilen Neroli Sauvage 1760 yılına dayanmaktadır.

 

4) Terre D’Hermes

Birçok parfüm için tercih edilmeyen portakal, Terre D’Hermes içinde mükemmel bir şekilde kullanılmış. Karşınızda ki kadına güven ve koruma duygusu vermek için birebir. Eğer, güçlü bir erkek iseniz en doğru seçim olabilir.

 

5) Geranium Pour Monsieur

“Ben farklıyım, kokum da özel olmalı!” Diyorsan, Geranium Pour Monsieur tam sana göre bir seçim olacaktır. Karşınızda ki kadına, daha önce hiç yaşamadığı bir koku duygusu yaşatabilecek bu parfüm, onu etkileme aşamasında ki en büyük yardımcınız olabilir.

Benzer Yazilar

Yaz Aylarının Vazgeçilmez Aksesuarı: Erkek Bileklikleri

Coach 2016 kışında erkekler için neler var?

Ahmet DOĞDU

Dalış Sporu ile İlgilenen Erkeklere Özel Saat Tasarımları

Ahmet DOĞDU

2018 Kışının Dikkat Çeken Detayları

Sokak Modasında Erkek Trendleri

Ahmet DOĞDU

Toplantılarda Şık Olunabilecek Kıyafet Kombinleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz