Image default
Erkek Moda

Kadınların Koklamaktan Haz Duyduğu Erkek Parfümleri

Erkekler olarak kadınları türlü türlü etkileme yolları arar, dener ve uygularız. Özellikle fiziksel özelliklerimizi, kıyafetlerimize, tarzımıza dikkat ederiz. İlave olarak kokumuzu eklemeliyiz. Kadınların etkilendiği erkek parfümleri listesine göre hareket ederek, tenlerine uyumlu kokuları bulan erkekler, ilk etkileşimde 1-0 önde başlıyorlar. Kadınların beğendiği erkek parfümleri ve en seksi parfüm konusunda biraz araştırma yapmak gerekebilir. İşte o parfümler…

 

hugo-boss-different

Kadınların beğendiği erkek parfümleri ve en seksi parfüm alırken dikkat etmeniz gereken bir unsuru belirterek listemize başlayalım. Şöyle ki parfümlerin kokusu ve dokusu sizin teninize uygun olmayabilir. Bir de bu parfümleri hangi bölgelerinize sürmeniz gerektiğini de iyi bilmek gerekir. Nabzın attığı yerlere, bilek kısımlarınıza, diz aralarınıza ve boyun bölgenize özellikle parfümlerinizi az derecelerle sıkmalısınız. Ayrıca kulak arkaları da kokunun etkin yayılması için önemli bölgelerden biridir. Kadınların etkilendiği erkek parfümleri listemize liste başına erkeklerin sıklıkla kullandığı, Carolina Herrera 212 Sexy Man ürününü koyabiliriz. Karizmatik ve çekici bir kokuyu kadınların almaasını sağlayabilirsiniz. mandalin ve kakule kokularının yoğunluğu vanilya ile harmanlanmıştır. Paco Rabanne ise odunsu bir erkek kokusudur. Baştan çıkarıcı ve erkeksi bir koku için odunsu, yumuşak ardıçlı modern şehrin erkek kokusu olan Bvlgari Parfüm de aranılan ürünlerden biri olacaktır. Özel ve seksilik barındıran bir diğer koku da Calvin Klein Parfüm One EDT. Erkekliğin tavan yaptığı, karma bir kokudur. Ayrıca aynı markanın iştah açıcı, ayrıcalıklı kokularını da deneyebilirsiniz.

 

calvin-klein-one-new

 

Birçok erkeğin seçtiği ve Kadınların beğendiği erkek parfümleri ve en seksi parfüm olarak bilinen Davidoff Cool Walter EDT erkek parfümünü okyanus ilhamı ile denemelisiniz. odunsu kokular, taze çiçekler ve sardunya gibi kokuların birleşimi olan bu koku hayli etkili olacaktır. Kadınların etkilendiği erkek parfümleri deneyerek teninizdeki uyumu da göz ardı etmemelisiniz. Giorgio Armani Code Ultimate ve Lacoste Essential dugusal hisleri uyandırmaları yanında, biber ve gül kokusu ile kalp noktalarına direk ulaşacaktır. Hugo Boss Just Different ve Rochas Man parfümleri ile kadınların dikkatini çekerek, üzerlerinde kalıcı etkiler bırakmanın ilk adımlarını atmış olursunuz.

 

Benzer Yazilar

Autodromo Sürüş Saatleri

Ahmet DOĞDU

Kol Düğmelerini Şıklığınıza Dahil Edin!

Ahmet DOĞDU

PRADA VE RICHARD HAINES

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Kadınlara Dair Tüyolar!

Ahmet DOĞDU

2017 İlkbahar-Yaz Erkek Modasından Kesitler

Ahmet DOĞDU

Damatlığınıza Yakışacak Kravat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz