Image default
Vajinalog + 18

Kadınların Sevdiği Oral Seks Teknikleri

Doğal ihtiyaçlar hiyerarşisinde cinsellik oldukça önemli bir noktadadır. Oral sex erkek ve kadınların birbirinin cinsel organlarını emmesi ve yalamasıdır. Oral sex sanılanın aksine yeni ortaya çıkmış bir durum değildir. Milattan öncesine dayanan oral sex oldukça gelişmiş tekniklere ve pozisyon çeşitliliğine sahiptir. Erkek ve kadınlarda yüksek ölçüde orgazm sağlayan oral sex, vajina yalamak, am yalamak, penis emmek, saksafon çalmak gibi tabirlerle anılır.

ORAL SEX İÇİN İKNA OLMAK ve İKNA ETMEK

Öncelikle şunu bilmeliyiz ki oral sex sadece erkeğin kadına yönelik hamlesi olmadığı gibi kadının erkeğe yönelik hamlesinden de ibaret değildir.

İsteksiz gözüken kadınların çekindikleri bazı hususlar vardır. Bu hususları bilirseniz partnerinizi ikna edebilirsiniz. Kadın ve erkeklerin takındıkları noktalar şunlardır;

Dini yönden engel olup olmadığı; bu hususta hiçbir olumsuz yorum ve düşünce beyanı yoktur

Hijyen; cinsel sağlık uzmanları hijyen tedbirleri alınmasını tavsiye etmektedir.

Utangaçlık; Erkeklere oranla kadınlar daha utangaçtır. Öncelikle sorun teşkil eden konuları da gündeme alacak şekilde partnerinizle konuşun. Açıkça isteklerinizi ifade ediniz. Ancak hiçbir zaman bayan partnere zorla penis yalatmayınız. Kendisi ikna olana dek aşırı ısrarcı da olmayınız. Ancak buna karşılık bayan partnerinizin vajinasını emmek için biraz daha ısrarcı olmalısınız. Çünkü her kadın o hissi yaşma merakına sahiptir sizin karalı duruşunuzla bu deneyimi yaşamayı elbette isteyecektir.

POZİSYON ÇEŞİTLİLİĞİ:

Her iki cins için de birçok pozisyon çeşitliliği mevcuttur. İlkel bir başlangıç için en klasik pozisyonları kullanınız. İşe koyulmadan önce internette kısa bir ‘’oral sex pozisyonları’’ araştırması yapmanızda fayda var. Ancak tüm pozisyonlara kısa vadede yapmayı ummayınız. Öncelikle kendinizi ve partnerinizi oral normalliğine alıştırın daha sonra profesyonellik arayışına birlikte giriniz.

TAKİP ETMENİZ GEREKEN AŞAMALAR

 1. Partnerinizle açıkça konuşun ve ikna ediniz. Partnerinize özel olduğunu ve her şey gibi cinsel organının da özel ev güzel olduğunu, onu tatmak ve yalamak istediğinizi söyleyiniz.
 2. İki partner olarak hijyen ve bakım kurallarına en iyi şekilde uyunuz. Daha sonra küçük hareketlerle birbirinize yaklaşın ve başlayın.
 3. Partnerinizle birlikte en doğru ve en rahat pozisyonu belirleyiniz. Önce cinsel organı elle okşayınız ve bu ilişki süresince güzel iltifatlar ediniz. Cinsel organ kayganlaştırıcı suyu saldığından emin oluktan sonra öpücüklerinizi bölgenin etrafında yayın. Böylece heyecanı artırın. Daha sonra ana hedefe yönelin önce öpücükler ev güzel sözler sonra dilinizi kullanın.
 4. Kadınların zevk noktası ‘’klitoris’’ erkeklerin ise baş kısmı ve alt kısımlardır. Geniş bir alanda yalama işlemi yapabilirsiniz ama zevk noktalarına önem verin. Sert ve hırçın olmayın, unutmayın ki çok hassas bölgelerdir ve her an incinebilir ve zevkiniz yarıda kalabilir.
 5. Ellerinizi yavaşça işin içine dâhil ediniz. Kadınların ‘’G’’ zevk noktasını elinizle okşayınız. Bayanlar ise erkeği bir yandan emerken bir yandan da eliyle sıvazlayabilirler.
 6. Eğer oral sex yapıyorsanız acele etmeyiniz. Partnerinizin ve sizin ulaştığınız zevki yarıda kesmeyin gerekirse ilk rahatlamayı sağlayın. Korkmayın bu cesur girişim, dinlendikten 15dk sonra tekrar başlamanıza imkân sağlayacaktır.

TEKNİKLERİ KULLANMAYI UNUTMAYINIZ

oral sex teknikleri çok öenemlidir. Zevkinizi ikiye katlayacak eğlenceli teknikler üretin.

 1. Öpmek: İki çeşit öpücük vardır. Sessiz ve yumuşak öpücük ve mu-ah sesli ve sertçe bir öpücük işe başlamak için uygundur.
 2. Yalamak: Dilini sürerek ilerleyiniz. Değerli dokunuşlarınızı hissetsin.
 3. Emmek: Ağzınızı açıp bölgeye kurulun ve içinize doğru yumuşakça çekin ve emin.
 4. Yutmak: Penis veya vajina dudaklarını yutar gibi içinize çekiniz.
 5. Dişlemek: ön işinizi sadece hafifçe değdirin. Sakın basınç uygulamayın!
 6. Çiğnemek: arka dişlerinizin arasına alın sakız gibi hissedin. Sakın basınç uygulamayın!
 7. Fiske atmak: Parmakla fiske atabiliriniz ama bu yumuşakça olmalıdır. Ayrıca bir bayanın vajinasını elinizle açın ve dilinizle klitorisi fiske vuru gibi vurun.
 8. Klitorisi Emerek Tutmak: bayan partnerinizin en zevk aldığı noktayı öğrenin ve onu emin sonra apğzınızda kıstırıp tutun.
 9. Klitorisi Emip Bırakmak: bu bölgeyi veya dudakları üst üste emip bırakın. Bayan partneriniz çalıştığınızı görsün.
 10. İçerde Dil sallamak: Dilinizi içeri sokun klitorisi algıladıktan sonra dilinizi içerde salalyın.
 11. Titreşim yapmak: Dilinizi içerde tutun klitorisi algıladıktan sonra çeneniz yardımıyla titreşim oluşturun.
 12. Dil ile gir-çık yapmak: Dilinizi dik tutun penis görevi görecek şekilde partnerinizi becerin.

Benzer Yazilar

Adriana Lima

Ahmet DOĞDU

Dokunmadan Tahrik Etme

Erkeklerin Zevk Noktaları Ve Hassas Bölgeleri Nelerdir?

10 Adımda Kız Tavlama Yolları

Editor

Kadınlar Mastürbasyon Teknikleri

Editor

Vajinismus ile Başa Çıkma Yöntemleri

Editor

Yorum Yaz