Image default
Vajinalog + 18

Kadınların Size İtiraf Etmekten Çekindiği 6 Yaygın Cinsel Fantezi

  1. Başka Birini Hayal Etmek

Kadınlarda cinsel fantezi konularında en sık duyulan fanteziler arasında, kadının eşi ya da sevgilisi ile birliktelik esnasında başka biri ile birlikte oluyormuş hayalini kurduğu yer alıyor. Bu durumun kadının başka birini arzuladığı için değil, birliktelikten daha fazla heyecan duymasından kaynaklı olduğu söyleniyor. Kadınların çoğu bu fantezisini partnerini incitmek istemediği ya da yanlış anlaşılacağını düşündüğü gizli tutuyor.

  1. Kadın Kadına Seks

Kadınların gizli fantezilerinden bir diğeri de kadın kadına seks yapmayı hayal etmek. İki kadının birbiriyle cinsel anlamda temas halinde olduğunu gören erkekler kadar, bu durumu gören kadınlar da görüntü karşısında etkileniyor ve heyecana kapılıyor.

kadinlarin-cinsel-faztazileri

  1. Kendini Başkası Gibi Hayal Etmek

Hayattan zevk alamayan ya da cinsel isteklerinin yanlış anlaşılmasından çekinen kadınlar, daha renkli bir kişiliğe bürünmek ve bütün cinsel hayallerini gerçekleştirmek için olduğu kişinin dışında biri olmayı hayal ediyor. Örneğin bir hayat kadını gibi davranmak kadınların en sık düşündüğü ve hep sakladığı fantezileri arasında yer alıyor.

  1. Yatak Odası Dışında Seks Yapmak

Günümüzde kadınların seks konusunda artık daha bilinçli ve daha dışa dönük olması, fantezi dünyalarının da daha geniş olmasını sağlıyor. Sürekli olarak tekrarlanan ve artık rutine bağlayan yatak odası birlikteliklerinden ziyade mutfakta, duşta, evin her yerinde olabildiği gibi, arabada, kabinde ve açık alanda dahi seks yapmayı hayal eden kadınlar bulunuyor.

kadin-fantazileri-nelerdir

 

  1. Emreden Olma İsteği

Kadınların en büyük cinsel arzularından biri de yatakta erkeğine emreden ve patron olan kadın olmak. Partnerini ilişki esnasında yönlendiren kadınların çoğu bu fantezisini gizlice gerçekleştiriyor diyebiliriz.

  1. Sado-Mazoşist İstekler

Kadınlarda cinsellik konusunda en çok saklanan fanteziler arasında acı vermekten ve acı çektirmekten zevk alma isteği yatıyor.

Benzer Yazilar

Sertleşme Sorununa Sert Bir Bakış

Ahmet DOĞDU

Sertleşme Probleminde Kök Hücre Tedavisi

Editor

Antigua’da Bir Güzel

Ahmet DOĞDU

Oral Seks Yapanlara Kötü Haber

Editor

Ön Sevişme Nasıl Olmalı

Ahmet DOĞDU

Yatak Odasının Ateşini Söndüren Alışkanlıklar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz