Image default
FelsefErkek

Kadınların Tahammül Edemediği 5 Davranış Şekli

                    Her davranışa aynı şekilde tepki verilemeyeceği aşikardır. Bazı davranışlar ne kadar hoşa gidiyorsa bazı davranışlar da bir o kadar sinir eder. Bu sinir edici davranışların bir kısmı erkek ve kadınlara göre farklılık göstereceği gibi bir kısmı da ortak özellik gösterir. İşte kadınların tahammül edemediği 5 davranış şekli ;

yalan-soylemek.jpg

1. Yalan Söylenilmesi

                   Yalan söylenilmesi hem erkeklerin hem de kadınların tahammül edemediği davranışlar arasındadır. Söylenmesinden çekinildiği için yalan söyleme yoluna başvurulması bu yalanın ortaya çıkmasıyla kadınların daha çok sinirlenmelerine neden olabilir. Bu yüzden ne kadar kötü bir olay olursa olsun yalan söylemek yerine dürüstçe doğrusunun söylenmesi daha iyidir.

aldatmak.jpg

2. Aldatılmak

                   Kadınlar ilişkileri ya da evlilikleri için ne kadar fedakar bir yapıda olurlarsa olsunlar, aldatılmaya tahammül edemedikleri için çok emek vermiş olsalar dahi bunu asla kaldıramazlar. Aldatılmak bir kadının yıkılmasına sebep olabilecek bir etkiye sahiptir. Aldatılan bir kadının karşı tarafa güveni kalmadığı için ilişkiye devam etme olasılığı oldukça düşüktür.

erkegin-kadini-onemsememesi

3. Önemsenmemek

                  Önemsenmemek çoğu kişinin sevmediği bir davranış olduğu gibi kadınlar için de tahammül edilemeyen bir davranış şeklidir. Kadınlar için çok büyük şeylere gerek olmaksızın onları önemsendiklerini hissettirmek onlar için çok önemlidir. 

4. Başkalarının Yanında Farklı Davranılması

                 Başkalarının yanında farklı davranılması kadınları sinir eden davranışlardan biridir. Örneğin; normalde ilişkilerinin o kadar iyi olmamasına rağmen başka birinin yanında gösteriş amaçlı çok iyi gibi göstermek kadınların çekemeyeceği hareketlerden biridir.

5. Cinsiyetlerine Binaen Hor Görme ya da Aşağılama Gibi Hareketler

                Kadıların tahammül edemediği davranış şekilleri arasında cinsiyetlerinden dolayı aşağılanmaları da bulunmaktadır. Örneğin; sen kadınsın araba süremezsin ya da kadın başına bu işi yapamazsın gibi söylemler kadınları çileden çıkartan davranışlardandır.

 

Benzer Yazilar

Kimdir bu eski manita?

Ahmet DOĞDU

Bir Kadın İçin Rekabet Etmeye Hazır Mısınız?

Ayrılmak İstediğinizi Nasıl Söylersiniz?

Ahmet DOĞDU

Sıfatların Yetersiz Kaldığı Adam Leonard Cohen’in Ardından

Ahmet DOĞDU

Kadınların Dikkatini En Fazla Çeken Erkek Profil Resimleri

Ahmet DOĞDU

Sıkıcı Çiftlerin Tipik Özellikleri

Yorum Yaz