Image default
FelsefErkek

Kadınların Tahammül Edemediği Sekiz Erkek Davranışı

Erkek dünyasının en temel klişelerinden birisi kadınların anlaşılmaz olduğudur. Bu bir nebze doğru olsa da biz erkekler bazı davranışlarımızla bazen farkında olmadan bu anlaşılmazlığı tetikliyor olabiliriz. Bu yazımızda kadınların nefret ettiği erkek davranışlarını ele alalım istedik.

  1. Yalan söylemek

Cem Yılmaz ünlü stand up gösterisinde erkeklerin yalan söyleyemediğini anlatmıştı zamanında. Ancak zaman zaman eşlerine, sevgililerine bazen de aynı anda her ikisine birden yalan söyleyen erkekler de var aramızda. Her insan kendisine yalan söylenmesinden hoşlanmaz ama kadınların özellikle başka bir kadın söz konusu olduğunda kendilerine yalan söylenmesine tahammül edemedikleri kati bir gerçek. Yalanını yakalatmayanlar da pek erken sevinmesin zira doğru zamanı bekliyor da olabilir!!!

  1. Çapkınlık

Kadınlar sahiplenilmek ister ve bunun karşılığında sahiplenmek ister. O daldan o dala konacaksanız dikkatli olun.

  1. İlişkiye seksten ibaret bakmak

Seks olmadan sağlıklı bir hayat sürmek zor. Ancak ilişkiyi sadece yatak odasından ibaret yaşamak da kadınları kızdıran ve kendilerini değersiz hissettiren bir durum.

  1. Bakımsızlık

Kendine bakmak sadece güzel görünmek için kozmetik ve giyim dünyasına tonla para harcamak anlamına gelmiyor. Erken yaşlanmamak ve kronik hastalıklara yakalanmamak için düzenli spor şart. Kadınlar kendine bakmayan erkeklere tahammül edemiyor.

  1. Kaba ve saygısız davranılmak

Yüksek sesle konuşan kendisini dinlemeyen kaba bir erkek kadınlara daima itici gelmiştir.

  1. Kıskanılmak ve kıskanılmamak

İkisini aynı yere yazmam garip mi geldi? Şaşırmayın çünkü denge çok önemli. Kadınlar hem deli gibi kıskanılmak istiyor hem de sizin ona güvenip serbest bırakmanızı… İkisi birden nasıl mı olacak?

  1. Tek düze hayat

Sabah kalk, kahvaltı hazırla, eşini ve çocuğunu uğurla, kahvaltıyı topla, temizlik ve yemek, üst komşuya kahve içmeye git, akşam ev ahalisi gelince yemek hazırla, masayı topla, çayı demle, dizi başına ve yatmaya git. Çoğumuzun artık otomatik pilota bağlar gibi yaşadığı bu hayat düzeni kadınları çok kızdırıyor. Klişe ama sürpriz şart!

  1. Fark edilmemek

Klasik hikayelerdendir: Kadın saçını kestirir ve boyatır. Veya güzel bir şekilde giyinip kocasını/sevgilisini karşılamak için. Kapıyı açtığında erkeğin yüzüne bakmadan ilk sorusunun yemekte ne var olması çıldırtıcıdır kadınlar için!

Benzer Yazilar

Kadınların Kendinden Büyük Erkeklerden Hoşlanma Sebebi

Ahmet DOĞDU

Kariyer Hedefinizde Yol Gösterici Püf Noktalar

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Ne Duymak İster?

Erkekler Gerçekten Ağlamaz Mı?

Ahmet DOĞDU

Bir Erkek Olarak Eşinizin Çalışması Sizi Mutlu Eder Mi?

Editor

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Editor

Yorum Yaz