Image default
FelsefErkek

Kadınların Vazgeçilmez Erkeği Nasıl Olunur?

Kadınları anlamak zordur derler. Kadından kadına sürekli değişen beklentilerin ve isteklerin bulunduğundan sürekli yakınılır Oysa bu durum hiç de böyle değildir. Çünkü kadınların erkek arkadaşlarından ya da eşlerinden aradıkları şeyler ortaktır. Bu aslında yıllar öncesinden bilimsel olarak da kanıtlanmış bir “olgudur” aslında. Fakat erkeğin kadınlara yaklaşımı ve onlarla olan münasebeti son derece bu noktada vazgeçilmez olun önem taşımaktadır. Bunun için belirtilmesi gereken birtakım durum vardır.

Özgüvenli Olun

Özgüveni olmayan ve kendinden emin adımlar atamayan bir erkeği kimse tercih etmez. Erkek olmak demek mutlaka kararlı olmak, ne istediğini bilmek ve egostlikle özgüven arasındaki farkı çok iyi kavramış demektir. Bunun için bu ayrıma iyi varmak gerekir.

Kibar Olun

Her ne kadar klişe gelse de kadınlar naziktir, nezaketlidir ve nazik olunmasını ister. Bunun için kibar olmak da bir erkeğin vazgeçilmez olması için önemlidir.

Kibarlık sadece konuşmayla olmaz. Bir restorana otururken önce bayana yer vermek, onu aktif olarak dinlediğini ara ara yönelttiği sorularla da belli etmek kısacası önemsemek aslında kibar olmanın kendisidir. Bu nedenle kibar olmak denildiği zaman sadece güzel konuşmak olarak anlaşılıyor. Bu ise sığ bir düşüncedir.

Yaratıcı Olun

Kadınlar bağlanmayı düşündükleri erkeklerden sürekli yaratıcılık ve yeni şeyler bekler. Eğer bir ilişkinin sonsuz olması bekleniyorsa bu durumda mutlaka yaratıcı olacak taraf erkektir. Eğer monoton giden bir ilişki varsa bu durumda zamanla monotonluk yerini ayrılığa bırakabilmektedir. Bunun için mutlaka ama mutlaka yaratıcı olmak gerekir. Ancak böyle olunduğu zaman gerçekten de kadınların vazgeçilmez erkek modelleri arasında yer almak mümkün hale gelecektir. Böylelikle her anlamda erkeğin kadınların vazgeçilmezi olması son derece mümkün olacaktır.

Benzer Yazilar

Kaybetmeye Mahkum Erkeklerin Tipik Özellikleri

Erkeklerde Tahammül Edilemeyen 5 Davranış

Editor

Sarışın Kadınların Tipik Özellikleri

ERKEKLERİN HOŞLANDIĞI KADIN SAÇ MODELLERİ

Editor

Kadınlara Hediye Etmeniz Gereken 10 Kitap

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Dize Getirmenin Yolları

Yorum Yaz