Image default
FelsefErkek

 Kadınların Vazgeçilmezi Olun!

Bir çok erkek kadınların vazgeçilmezi olmak ister. Bazı erkekler doğuştan şanslı olmak da ve çok zengin ailelerin çocuğu olarak kadınların vazgeçilmezi olur. Bazıları ise çok iyi meslek gruplarında yer alarak iyi paralar kazanır ve kadınların vazgeçilmezleri arasına girer. Bunların hiç birisi sizde yoksa bazı dikkat edeceğimiz hususlarla kadının gözünde değerli vazgeçilmez erkek olmak istermisiniz ?

Vazgeçilmez Olmanın Olmazsa Olmazları

Dürüstlükten Taviz Vermeyin

Olumlu veya olumsuz her konuda dürüst olun. Yapılan araştırmalarda herkese karşı dürüst olan erkekler kadınlar tarafından daha çok dikkat çekmekte. Kadınların büyük bir çoğunluğu kendisini yalan söyleyen bir erkekle ilişki yaşamak istemediğini vurguluyor.

Kibarlığınızı Muhafaza Edin

 Kadınların en çok şikayet ettiği konuların başında kibarlık konusu gelmektedir. Maço erkeklerden hoşlanan kadınlar bile kendisine karşı kibar davranmaya erkeklerle birlikteliklerinin çok yürümeyeceğini düşünmektedir.

İş ve Para Önemli

Maalesef günümüzde kadınların vazgeçilmez olmak istiyorsan çok para olmazsa olmazlardan.  İyi bir işi ve çok kazandığı parası çok olan erkek her zaman  kadınını mutlu eden erkektir gözüyle bakılmakta.

Dış Görünümün Önemi Büyük

Dış görünüm erkeklerde hiç de önemli değildir diyorsanız yanılıyorsunuz. Kadınları etkilemenin yolu dış görünümden geçmekte. İyi ve etkileyici bir dış görünüme sahip, kişisel bakım ve temizliğine özen gösteren bir erkek, kadınların hayır diyemeyeceği erkekler arasında.

Kibir Yerini Öz Güvene Bırakmalı

Kibirli insanlar toplum tarafından da çok fazla kabul görmezler. Kadınlar da aynı şekilde kibirli erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Kibirli olmayan alçak gönüllü olan fakat özgüveni yerinde olan erkekler her zaman kadınların cazibe ile baktığı  erkeklerdir.

İlk Randevu Unutulmaz Olmalı

Bir ilişkinin ilerleyen aşamalarına belirleyici en önemli an ilk buluşma anıdır. bir kızın vazgeçilmezi olmak isteyen erkek ilişkinin temellerini  iyi atmak zorunda. Bu nedenle ilk randevu kusursuz olmalıdır. Çünkü hem kadın hem erkek ilk randevularında birbirlerine karşı çok önemli izlenimler vermektedir.

Benzer Yazilar

Kadınların Hayır Diyemeyecekleri Bir Erkek Olmanın 10 Sırrı

Editor

Kadınlara Söylenmeyecek 16 Cümle

Editor

Erkekler Kadınlarda İlk Neye Bakar?

Ahmet DOĞDU

Kadınlara Hediye Etmeniz Gereken 10 Kitap

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin En Sevdiği 5 Sürpriz

Ahmet DOĞDU

Kadın Erkek İlişkilerinde ilgi unsuru

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz