Image default
Genel Sportaküs

Kampta Yürüyüşte ya da Yolculukta Yanınızdan Ayırmak İstemeyeceğiniz Kablosuz Hoparlörler

Müziğin hangi türü olursa olsun hayatımıza etkisi tartışmasız. Müziği hem rahatlamak hem eğlenmek için içten hissedebilmek, ahengine kapılmak da bir o kadar önemlidir. Biz de bu yazıda kamp yürüyüşleriniz için kamp müzikleri ve kablosuz hoparlör tavsiye ediyoruz.

Kampta kablosuz hoparlör ile dinlenilen kamp müzikleri kampın eğlencesini arttırıyor.

Uygun Müzik Seçimi

Gerek işte gerek okulda gerekse kampta, motivasyonumuzu doğrudan etkileyen bir unsurdur müzik seçimi. Örneğin; kampta “Harry Chapin – Cats In The Creedle” dinlemek bizi ortama daha da ısıtır. Kamp müzikleri, kamp hayatının maceracılığını, vahşiliğini ve aynı zamanda doğayla iç içe olmanın verdiği o huzuru hissetmenizi sağlar. “Boston – Peace of Mind” ortama daha romantik bir hal katarken, “Fleetwood Mac – Go Your Own Way” size vahşiliği fısıldar. Müzik seçiminiz kadar müziği kaliteli şekilde duyabilmek de çok önemlidir.

Kablosuz Hoparlör

Kampta, yürürken, çalışırken veya istediğiniz her anda kablosuz olarak ulaşabileceğiniz hoparlörler bu konuda hayatımıza kolaylık katıyor. Kolayca ulaşabilirliği  ve ses kalitesi  olarak son dönemlerin trendleri arasında bu ürün. Bu trend her geçen gün kendini geliştirip yerini daha farklı ürünlere bırakıyor ve de daha çok gelişeceğe benziyor. Biz de en çok tercih edilen kablosuz hoparlör modellerini sizler için derledik.

Sony srs.xb21 Kablosuz Hoparlör

12 Saate kadar süren pil ömrü ile kullanıcılarını cezbeden bu ürün, diğer muadillerine göre yüksek fiyatlı bir ürün.

Sony srs.xb21 kablosuz hoparlör 12 saate kadar süren pil ömrüne sahip olmasıyla kamp için uygun bir ürün.

Philips Bt55 Taşınabilir Hoparlör

Kablosuz hoparlör tavsiye edilecekse Philips Bt55 uygun fiyatı ve hafifliği ile kullanıcılarına diledikleri her yerde kolay ve doyumsuz müzik dinleme fırsatı sağlıyor. 6 saat kesintisiz pil ömrü vadediyor. Özellikle kamplarda yer kaplamaması ile en çok tercih edilen modeller arasında.

JBL Pulse3 Işıklı bluetooth hoparlör kablosuz hoparlör piyasasında en çok tercih edilen ürünler arasında.

Fiyatı ve tasarımı ile dikkat çeken pulse3, piyasa içinde en çok tercih edilen sürümler arasında. Ses kalitesi ve ışıklı tasarımı dikkat çeken bu ürünün pil ömrü 5 saat.

JBL Go 2 Taşınabilir Hoparlör

Piyasadaki diğer muadillerine göre orta fiyatlı olan ürün, şık tasarımı ile dikkat çekiyor. 5 saat bir ömrü ile yine çok tercih edilenler arasında.

Siz de kablosuz hoparlör tavsiyelerimizden beğendiğiniz bir hoparlörü seçerek kamp yürüyüşlerinizde ya da tatillerinizde sevdiğiniz kamp müziklerini dinleyip eğlencenizi arttırabilirsiniz.

 

 

Benzer Yazilar

Türkiye’de Golf

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Başrol Oynadığı Reklamlar

Ahmet DOĞDU

İlk Tanışmada Beden Dili

Ahmet DOĞDU

Dalış Sporu ile İlgilenen Erkeklere Özel Saat Tasarımları

Ahmet DOĞDU

Kadınların Çirkin Erkek Sevdiğini Gösteren 5 Kanıtı

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Diyet Ve Zayıflama Programları

Editor