Image default
Erkek Moda

Kamuflaj Trendi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kamuflaj trendi, modası hiç eskimeyen, klasik takım kombinleri hariç birçok kombine uydurulabilen ve kullanıldıkları kombinlere oldukça maskulen bir hava katan kamuflaj parçalarının bir araya gelmesiyle oluşturulan bir moda akımıdır. Bu akımın bir parçası olmak ve kamuflaj trendini kombinlerinize uygulamak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı hususlar mevcuttur.

kamuflaj-modasi.jpg

Tek Ton Kullanımına Dikkat

Kamuflaj trendi hakkında bilmeniz gerekenler arasında en büyük öneme sahip olan husus, kombininizin ana renk tonunun sabit olmasıdır. Ana renk tonu sabit kılmak ya da tek tonda kombin tutturmak, kamuflaj trendine ayak uydurmak için oldukça önemlidir. Zira, kamuflaj parçaların üzerinde birçok renk çeşidi bulunmaktadır. Bu yüzden kombin yaparken farklı renklere sahip olan parçaları ile kamuflaj parçalarını birleştirdiğiniz zaman ortaya karmakarışık bir görüntü çıkacaktır. Bunu önlemek adına, kamuflaj parçalarını mutlaka tek ton veya ana renk tonu belirlenmiş olan kombinlerinizde kullanmanız gerekmektedir.

kamuflaj-trendi-2017.jpg

Bedeninizi Saran Seçimler Yapmalısınız

Kamuflaj kombini yaparken dikkat edilmesi gerekenler arasından bir diğeri ise kamuflaj ceket kullanmayı düşünüyorsanız, bu ceketin beden olarak size tam oturmasına ve vücudunuzu sarmasına dikkat etmenizdir. Eğer gövdenizi sarmayan, hafif bol bir kamuflaj ceket tercih ederseniz, bu durumda karmaşık renk tonu nedeniyle olduğunuzdan daha kilolu ve biçimsiz bir vücuda sahipmişsiniz gibi görünmüş olacaksınız. Bu yüzden kamuflaj ceket tercihlerinizde muhakkak bedeninizi saran ceket tercihinde bulunmalısınız.

kamuflaj-modasi-2017-2018-erkek.jpg

Aksesuar seçiminde Uyum

Kamuflaj trendi ile ilgili bilmeniz gerekenler arasında yer alan diğer bir unsur ise aksesuar seçiminde kamuflaj parçalarının renklerine sahip olan seçimler yapmanızdır. Kamuflaj ceket, pantolon veya tişört giydiğiniz zaman aksesuar olarak kamuflaj giysinizin üzerinde bulunan yeşil, turuncu veya siyah rengine sahip bir aksesuar seçerek kombininizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Böylelikle kombininiz yüzde yüz uyum içerisinde olacaktır.

Benzer Yazilar

2017 İlkbahar-Yaz Erkek Modasından Kesitler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde sokak Stili..

Ahmet DOĞDU

Spor Yapan Stil Sahibi Erkekler İçin Giyim Önerileri

Kadınların Erkeklerde En Çok Beğendiği Aksesuarlar

Ahmet DOĞDU

Erkek Versace 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Sosyal Medyada Sık Yaptığı Hatalar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz