25.2 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Genel

Kedi Seven Erkeklere Aşık Olunuyor

Kedi seven erkeğe aşık olunmaz mı?

Şefkatli erke belirtileri arasında yer alan kedi sevmek, kadınları etkiliyor. Bir anda erkek hakkında düşüncelerin şekil almasını sağlıyor ve hatta aşık olunuyor.

erkek-kedi

Garip olmasına karşın, kedi seven erkek tipleri aşık olunan erkek tipleridir. Sevginin kazanılması gerektiğini düşünen erkeklerden bir grubudur. Kadınları derinden etkileyen bu özellik, maalesef her erkekte mevcut değildir.

kedi-dans

Sadıklık göstergesidir

Narin duygular barındıran bu kedi seven erkekler, sadık olacak erkek tipleri olarak nitelendirilir. Candan sevecek ve size her daim şefkat duyacak kişileridir. Kedilerin türlü huylarına ve hareketlerine katlanan erkekler, haliyle sizin de pek çok şeyinize katlanır. Yani bir bakıma sabırlı erkelerdir.

kedi

Hassas duygulu erkeklerdir

Sizi incitmekten kaçınacak, duygulu ve hassas karakterli kişilerdir. Harika bir özellik olduğu görülen kedi sevmek, erkeğin bu şekilde çok sayıda özelliğini ele verir. Sizin duygularınızı da önemseyecek, değer verecek olduğunun bir belirtisi niteliğindedir. Takdir edersiniz ki bu özellik, az bireyde bulunur.

Man wearing headphones holding with cat

Macera seven erkeklerdir

Eğlenceli ve macera dolu erkekler, doğal olarak sizin hayatınıza da renk katar. Bu yüzden aşık olunması hem kolay hem de zevkli kişiler olur. Kediler ile geçirdiği eğlenceli vakit ve aktiviteler, siz ile çok daha iyilerini yapacaklarını gösterir. Mizah anlayışları ise takdir edilecek kadar iyi düzeydedir. Bilindiği üzere, kadınlar mizah yönü kuvvetli erkeklere bayılır.

kedisever

Sakin uykuları vardır

Her bayan sakin ve huzurlu uyuyan erkeklerden hoşlanır. Kedileri ile birlikte uyuyan erkekler, durgun ve hareketsiz uyuma düzene alışkındır. Bu yüzden bu kişiye aşık olmak, uzun süre hareketsiz ve huzurlu şekilde uyumasını izleyebileceğiniz bir erkeğe aşık olmak demektir. Kedi seven ve güzel uyuyan erkekler, aşık olunası erkek tipleridir.

Benzer Yazilar

Sevgililer Günü Gelirken Bilmeniz Gerekenler

Editor

Yıldönümüne Özel Hediye Önerileri 

İŞ YAŞAMINDA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN NE YAPMALI?

Editor

Erkeklerin Işıltılı Bakışlarını Sakladığı Gözlük Modelleri

Editor

Sonbaharın Olmazsa Olmazı Fular

Uzak Durmanız Gereken Kadın Profilleri