Image default
Genel

Kedi Seven Erkeklere Aşık Olunuyor

Kedi seven erkeğe aşık olunmaz mı?

Şefkatli erke belirtileri arasında yer alan kedi sevmek, kadınları etkiliyor. Bir anda erkek hakkında düşüncelerin şekil almasını sağlıyor ve hatta aşık olunuyor.

erkek-kedi

Garip olmasına karşın, kedi seven erkek tipleri aşık olunan erkek tipleridir. Sevginin kazanılması gerektiğini düşünen erkeklerden bir grubudur. Kadınları derinden etkileyen bu özellik, maalesef her erkekte mevcut değildir.

kedi-dans

Sadıklık göstergesidir

Narin duygular barındıran bu kedi seven erkekler, sadık olacak erkek tipleri olarak nitelendirilir. Candan sevecek ve size her daim şefkat duyacak kişileridir. Kedilerin türlü huylarına ve hareketlerine katlanan erkekler, haliyle sizin de pek çok şeyinize katlanır. Yani bir bakıma sabırlı erkelerdir.

kedi

Hassas duygulu erkeklerdir

Sizi incitmekten kaçınacak, duygulu ve hassas karakterli kişilerdir. Harika bir özellik olduğu görülen kedi sevmek, erkeğin bu şekilde çok sayıda özelliğini ele verir. Sizin duygularınızı da önemseyecek, değer verecek olduğunun bir belirtisi niteliğindedir. Takdir edersiniz ki bu özellik, az bireyde bulunur.

Man wearing headphones holding with cat

Macera seven erkeklerdir

Eğlenceli ve macera dolu erkekler, doğal olarak sizin hayatınıza da renk katar. Bu yüzden aşık olunması hem kolay hem de zevkli kişiler olur. Kediler ile geçirdiği eğlenceli vakit ve aktiviteler, siz ile çok daha iyilerini yapacaklarını gösterir. Mizah anlayışları ise takdir edilecek kadar iyi düzeydedir. Bilindiği üzere, kadınlar mizah yönü kuvvetli erkeklere bayılır.

kedisever

Sakin uykuları vardır

Her bayan sakin ve huzurlu uyuyan erkeklerden hoşlanır. Kedileri ile birlikte uyuyan erkekler, durgun ve hareketsiz uyuma düzene alışkındır. Bu yüzden bu kişiye aşık olmak, uzun süre hareketsiz ve huzurlu şekilde uyumasını izleyebileceğiniz bir erkeğe aşık olmak demektir. Kedi seven ve güzel uyuyan erkekler, aşık olunası erkek tipleridir.

Benzer Yazilar

Telefonda Seks

Ahmet DOĞDU

Jilet Mi? Traş Makinesi mi?

Editor

Heyecanı Ayakta Tutmanın En Güzel Yolu: Öpüşmek

Ahmet DOĞDU

Erkeklerdeki İlginç Fetişler

Ahmet DOĞDU

Nobel’e Doğru Kararlı Bir Adam

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Rüyalarını Süsleyen Çekici 7 Ünlü Kadın

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz