Ülkemizde sadece kadınların hayran olduğu değil erkeklerinde beğendiği, özendiği ve örnek aldığı isimlerin başında Kenan İmirzalıoğlu geliyor. Oynadığı her rolün hakkını veren, yakışıklı, karizmatik... Kenan İmirzalıoğlu’nun Giyim Tarzına Göz Atıyoruz

Ülkemizde sadece kadınların hayran olduğu değil erkeklerinde beğendiği, özendiği ve örnek aldığı isimlerin başında Kenan İmirzalıoğlu geliyor. Oynadığı her rolün hakkını veren, yakışıklı, karizmatik bir o kadar da güler yüzlü olan Kenan İmirzalıoğlu’nun bu kadar beğenilmesi ve sevilmesinin oynadığı rollerin dışında uzun boylu, geniş omuzlu düzgün fiziğiyle giydiği her şeyi taşıyabilmesi ve kendine yakıştırabilmesi de geliyor. Gelin sadece yakışıklılığı ve başarısıyla değil stiliyle de kendine hayran bıraktıran Kenan İmirzalıoğlu’nun giyim tarzına göz atalım.

kenan-imirzalioglu-tarzi

Oynadığı rollerin hemen hemen hepsinde takım elbise ve klasik bir tarzla karşımıza çıkan ünlü oyuncu normal hayatında da spor giyimlerine klasik ve ispanyol bir hava katıyor. Günlük yaşamında daha çok çizgili ve spor klasik bir tarza sahip olan Kenan İmirzalıoğlu dizilerdekinin aksine klasik ceketlerden çok daha spor duran tek veya iki düğmeli blazer ceketleri kullanıyor. Daha çok gömleklerle ve buna uyumlu pantolonlarla görünen oyuncu üzerine yapışan rollerin verdiği baskı ile eskisi kadar spor ve rahat giyinemediğini açıklıyor. Spor klasik tarzını yine buna uyumlu ayakkabılarla ve fularla tamamlayabilen Kenan İmirzalıoğlu aksesuar olarak saat ve gözlükten vazgeçemiyor. Tabi bunun yanında Kenan İmirzalıoğlu’nun eski manken oluşu ve oyunculuğunun da getirdiği duruşu da ona ne giyerse yakışmasının sebeplerinden biridir.

kenan-imirzalioglu

     Kenan İmirzalıoğlu’nun tarzını daha yakından incelemek isterseniz erkek giyimin öncülerinden KİP markasının Karadayı dizisi için ünlü oyuncuyla gerçekleştirdikleri katalog çekimini de inceleyebilirsiniz. Vücuda tam oturan kıyafetleri bulmakta zorlanan oyuncu genellikle özel dikim kıyafetleri giyiyor ve genel olarak tercih ettiği ve çok sık kullandığı renkler arasında kahve ve lacivert tonları dikkat çekiyor. Sizde Kenan İmirzalıoğlu’nun giyim tarzını kendi üzerinizde uygulayabilirsiniz.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir