Image default
Erkek Moda

Kerem Bursin Stilinde Kilit Noktalar

Öncelikle bir konuya açıklık getirmekte yarar var. Bir ikonun stilinden esinlenecekseniz, o ikonun beden şekli ve ölçülerine yakın bir bedene sahip olmanız gerekmektedir. Zira birçok kombin parçası farklı bedenlerde farklı görünümler oluştururlar. Bu durumda da kombin yaparken esinlenmiş olduğunuz ikonun görüntüsü ile sizde oluşacak olan görüntü birbirinden tamamen farklı olacaktır. Doğal olarak, sonuç sizin için pek de iç açıcı bir hal almayacaktır. Ancak esin kaynağınız olan ikon ile aynı ya da yakın beden ölçülerine sahipseniz, bu durumda gönül rahatlığıyla kombinlerinizde esinlenmelere yer verebilirsiniz. Ya da tamamen aynı kombini kullanabilirsiniz.

kerem-bursin-stili.jpg

Kerem Bursin, oldukça estetik vücut hatlarına sahip, karizmatik ve zevk sahibi bir stilisttir. Onun stilist olmasının nedeni, gayet gündelik olan ve ekstra özellikleri bulunmayan kıyafetleri bile kolaylıkla birbirine uydurması ve kendine yakıştırmasıdır. Özellikle kendi sokak tarzından sıkça bahsettiren Kerem Bursin stili, uygulanışı kolay fakat sunumu zor bir stildir.

V Yaka Tişört Şart

Kerem Bursin sitilindeki kilit noktalar arasında en çok dikkat edilmesi gerekeni, V yaka tişörtlerdir. V yaka tişörtler, geniş omuzlu erkeklerin tercih etmesi gereken bir tişört modelidir. Eğer omuzlarınız dar ise bu tişörtü kullanmaktan kaçınmanızda fayda var.

kerem-bursin-gomlek-stili.jpeg

Gömlek Kolları Dirsek Seviyesinden Biraz Aşağıda

Kerem Bursin stilinin en önemli unsuru olan gömlek tercihi oldukça önemlidir. Bedeninizi ne çok saran ne de bedeniniz ile gömlek arasında boşluklar bırakan gömlekleri tercih etmeniz, Kerem Bursin stiline uygun bir kombin yapmanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca gömleğinizin kollarını dirsek hizasından biraz daha aşağıda kıvırırsanız Kerem Bursin stilini birebir uygulamış olursunuz.

serenay-sarikaya-ve-kerem-bursin-stili.jpg

Pompadour Saç Stiline Daha Yakın

Son olarak, saç stiliniz de oldukça önemlidir. Saçlarınızı pompadour tarzı kestirdikten sonra biraz uzamalarını beklerseniz, kısa süre sonra saçlarınızın Kerem Bursin’in saç stiline benzemeye başladığını görmüş olacaksınız.

Benzer Yazilar

Divarese 2011-2012 Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

HER ERKEĞİN DOLABINDA OLMASI GEREKEN KIYAFETLER

Editor

Her Zaman Kullanabileceğiniz Şık Postacı Çantası Modelleri

Erkeklerin Giyimde Renk Uyumu Araması

Ahmet DOĞDU

Gömlek ve Kravat ile Giyebileceğiniz 8 Hırka

Ahmet DOĞDU

Milano Erkek Moda Haftasında En Çok Beğenilenler

Yorum Yaz