Image default
Vajinalog + 18

Kilo Problemi Olan Çiftlere Seks Tavsiyeleri

Son zamanlarda obezite problemi hayatımızda birçok zorluk yaşamamıza neden oluyor. Özellikle kadınları ve erkekleri cinsel ilişkilerini içinden çıkılmaz bir sorun haline getirebiliyor. Bu sorun cinsel isteksizlik gibi bir çok etkilere yol açabiliyor. O zaman kilo problemi olan çiftler için seks tavsiyeleri nelerdir?

Kiloları İle Başa Çıkmaya Çalışan Erkekler İçin Seks Tavsiyeleri

Cinsel ilişki sırasında ilişkiyi yönlendirmesi beklenen erkek kiloları yüzünden ister istemez aynı performansı gösteremez ve ilişkide yavaşlar bu ise partneri ile uyumsuzluğa neden olur, Eğer erkek cinsel ilişkinin kontrolünü bayan arkadaşına bırakırsa, kadının yönetip zevk alacağı pozisyonlarla kaliteli bir seks yaşarlar.

Bayanlar İçin Seks Tavsiyeleri

Kilolu bayanların ilişki sırasında dikkat etmesi gereken konu ritmi yakalayabilmektir, bunun içinde doğru pozisyonu bulmak gerekir, ilişki kuracağınız yatakta yastıkların çok olması yaşanabilecek problemlere engel olur, gerekli hallerde bel altına vs. yerleştirilebilir.

Kurtarıcı Pozisyon Misyoner Pozisyonu

Kilolarınızın seks hayatınız için bir engel olmadığını, sadece doğru pozisyonları seçerek sağlıklı cinsel ilişki yaşayabileceğini unutmayın. İsmi yabancı gelse de bu pozisyon hepimizin bildiği bayanın sırtüstü yattığı erkeğin üstte olduğu pozisyondur.

İlişki Kurtaran Seks Tavsiyeleri

Kilolu bayanlara seks tavsiyesi verirken hareket kabiliyetini engellemeyen pozisyonları seçmeleri önerilir, Misyoner pozisyonu sırasında gevşeyerek hem zevk alacaksınız, hem de ilişki yüz yüze gerçekleştiği için çiftler duygusal tatminde yaşarlar.

Kilolu Bayanlarda Seksidir

Kilolu bayanlar da seksidir, unutmayın her şey içinizde bitiyor, düşünün 36 beden incecik hoş giyinmiş bir bayan var, ama suratı asık, negatif enerji saçıyor çevresine, hayat enerjisi yerlerde sürünüyor, yanında da kilolu, hayat dolu, güler yüzlü, sempatik ve pozitif enerji saçan bir bayan var sizce hangisi daha seksi görünüyordur?

Benzer Yazilar

Kadın İç Giyimi Hakkında Ne Kadar Bilginiz Var?

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Nasıl Orgazm Olur?

En Sık Görülen Erkek Cinsel Sorunları Nasıl Tedavi Edilir?

Ahmet DOĞDU

İşte Erkeklerin Libidosu En Yüksek Saatleri

Editor

Erkekler Kadınlara Cinsel Olarak Nasıl Yaklaşmalı?

Editor

En Çok Tutan Cinsel Fanteziler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz