25.2 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

KİLOLU ERKEK NASIL GİYİNMELİ?

İyi bir gardırop sahibi olmak, herkesin daha iyi bir ilk izlenim edinmesine yardımcı olacaktır. Aşırı kilolu olmak, kötü giyinmek zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Çok şık ve havalı bir adam olmak mümkün. Bunun için de vücut tipinize uygun kıyafetler seçmeniz yeterli olacaktır.

Kendinizi Tanıyın

Vücudunuza uygun kıyafetler giyin. Birkaç yıl önce daha zayıf olabilirsiniz, ya da belki yeni bir diyete başlamak üzeresiniz. Ancak, şu anda size uymuyorsa, o kıyafeti giymeyin. Bu, vücudunuza uyan bazı yeni kıyafetlere yatırım yapmanız gerektiği anlamına gelebilir. Çok dar giysiler, vurgulanmaması istenen kıvrımlarınızı vurgular. Çok bol kıyafetler sizi daha kilolu gösterirler.

Bol Kıyafetlerden Kaçının

Daha zayıf görünmek için bol kıyafetler almayın. Bol kıyafetler sizi özensiz gösterecektir. Size iki beden büyük bir tişört, omuzlarınızda ve boynunuzda çok bol olacak ve sonuç olarak daha da kilolu gösterecektir.

Vücudunuzun En Büyük Bölümüne Uyan Kıyafetleri Seçin

Eğer pantolonlar bele oturur fakat uyluklarınızdaki kısma dar gelirse, uyluklarınıza uyan daha büyük bir beden satın alın. Ucuz bir fiyata size uymayan bir pantolon almaktansa size mükemmel bir şekilde  uyan pantolonlar için biraz daha fazla ödemek daha iyidir.

Çevreye uygun kıyafet giyin

Bazı kilolu erkekler, güvensizlik nedeniyle yaz aylarında şort veya tişört giymek istemeyebilirler. Ancak, sezonluk kıyafetlerin dışında giyinmek, sizi daha zayıf göstermeyecek, sadece daha fazla dikkat çekmenize sebep olacaktır.

V Yaka Tercih Edin

V yakalı üstleri tercih edin. V yakalı kazak veya tişört yakalarının şekli, boyun çizgisinin daha uzun görünmesine yardımcı olacaktır. Tişört alırken, yüzünüzle orantılı bir görünüm sağlaması için V yakalı tişörtleri seçin. Boyun çizginizi ortadan kaldırabilecek boğazlardan kaçının.

Benzer Yazilar

Islanmayı Sevmeyenler için Jack & Jones Yağmurluk Modelleri

Erkek Moda

Koreli Giyim Tarzından İlham Alın

Editor

Takım Elbise Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Editor

U-BOAT CLASSICO KARBON FiBER SERAMiK SAAT

Erkek Moda

Tarzınızı Ortaya Koymanızı Sağlayacak Mükemmel Aksesuarlar

Esmer Erkekler İçin Stil Önerileri

Editor