22.5 C
Istanbul, TR
Cumartesi, May 11, 2019
FelsefErkek

Kıskanılmak istenen bayanların hazin sonu..

Kıskanılmak istenen bayanların hazin sonu..

 kıskanc

Kıskanılmak; sevgiden ve aşktan gelir denilen bir durum söz konusu. Bu söylemin ne kadar doğru olduğu tartışılır. Yanınızda kıskançlıktan kuduran bir erkek içine de atabilir. Her erkeğin duygularını aynı oranda dışarı yansıtmasını bekleyemeyiz.

Madalyonun tersine baktığımızda bu tarz erkeklerin kıskandırılmaya çalışılırken sinir küpü edildiğini biliriz J kadın kıskanmıyor diye mini etek giyer, sözde ilkokul arkadaşıyla çaya çıkar (erkek arkadaş:) içine atan erkek egosunu yenemediği için hala belli etmiyordur fakat bu sakin bekleyiş hiçte hayra alamet değildir :)

Bunun yanında direk kıskanan erkeklere hayran olur kadınlar. Özgür ruhlu bir kadın değilseniz kıskanılmak uğruna sevip sevilebilirsinizJ bunun yanında özgür ve asi kız havalarında olan kadınlar kıskanılmayı hakaret gibi görüyor. Evet bu doğru ben bilirimci kadınların haz duymadığı bir aşk gösterisi onlar için kıskançlık.

En hazin olanı da hiç kıskanmayan erkekler. Evet beyler bir bayanı gerçekten kıskanmıyorsanız bence çok fazla uğraşmayın bu ilişki için. Kadına verdiğiniz ümitlerin hepsi bir gün beddua ve vicdan olarak geri dönebilir :)

Ben çok seviyorum ama kıskanmıyorum diyen erkekleri inanın anlamıyorum. Bana bunu mantıklı bir şekilde açıklayacaklar olabilir. Fakat ben bu lafın doğruluğu asla kabul edemem. Seven sevdiğini normal ölçülerde kıskanabilmeli, kıskanmalı ..

İşin özü kıskandırmak için yapılan hareketler ne kadar itici ise, kıskanmamaya çalışmakta o kadar iticidir. Söylenemeyen ve ifade edilemeyen birçok duygu yüzünden onlarca ilişki bitiyor ve geriye bir avuç kötü hatıra kalıyor..

Benzer Yazilar

En Son Ne Zaman Seni Seviyorum Dedin?

Editor

Bir Erkeği Kendinize Bağlamanın Yolları

Ahmet DOĞDU

Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Editor

Aşık Kadının Beden Dili

Editor

Kadınlara Seksi Gelen 7 Erkek Davranışı

Editor

Çok Güzel Kadınlarla Birlikte Olan Erkeklerin 8 Sırrı