Image default
Erkek Moda

Kıvırcık Saçlı Erkeklere Tavsiyeler

Günümüz de erkeklerin saçlarına olan ilgileri fazlasıyla artmıştır. Trend sahibi erkeklerin en önem verdikleri konuların başında gelse de, kıvırcık saçlı erkekler biraz sıkıntı yaşayabilmektedir.Kıvırcık Saç Modelleri konusunda size yardımcı olacak bazı fikirlerimiz var ve bunları sizlerle paylaşacağız.

sac-modelleri-

Öncelikle, çok yoğun kıvırcık saçların varsa ilk aklınıza gelen bonus model olabilir. Bonus model yıllarca ilgiyi üzerinde tutsa da artık yaşça daha küçük erkeklerin kullanımındadır. Fazlasıyla Kıvırcık Saç bizlere fazla seçenek sunmasa da saç şekillendiriciler yardımıyla bukleleri hafif açarak salaş bir model tercih edebilirsiniz. Daha derli toplu bir model isterseniz çok kısa kesilmiş saçlar da hala ününü koruyor.

sac-modelleri

Çok düz saçlar da ise tamamen kısaltırlmış ve üç numara denen model yine kullanılabilinir. Bu cool bir hava yaratacaktır. Eğer uzatmayı başardıysanız, enseden 2-3 cm kazınmış saçları tepeden topuz yapabilirsiniz. Yine saç şekillendiricilerle karıştırdığınız saçlarınıza salaş bir hava verebilirsiniz. Önleri  daha uzun ancak arkalarda hafif kısaltılmış saçlar hala yılın trendleri arasında. Burada bahsettiğimiz kesinlikle aşırı uzunluk değil elbette. Hem iş adamlarının, hem de öğrencilerin rahatça kullanabileceği uzunlukta olması yeterli. Önde bırakılan hafif uzunluk geceleri çeşitli şekillere uydurulabilirken, gündüzleri yana yada arkaya taranarak işe uygun hale getirilebilir. Yoğun olmayan kıvırcık saçlarda hala omuzlara dökülen sade modellerin de trend olduğunu söylemekte fayda var.

kivircik-saclar

Kıvırcık erkek saç modelleri çok zorluymuş gibi görünse de aslında en çok ilgi çekenlerden biridir. Uzun saçların çekici görüntüsü yada kolayca verilen salaş hava fazlasıyla moda olmaya devam etmektedir. Sizler için araştırdığımız bu modellerde, abartıya kaçmamak da son derece önemli. Doğal görünümlü saçlar tercih edilmelidir.

Benzer Yazilar

Süet Ceketler Yine Moda

Ahmet DOĞDU

Son Zamanların Trend Erkek Sokak Giyim Modelleri

Her Erkek Kolunda Bir Rolex Saat Olsun İster

Ahmet DOĞDU

Retro Erkek Giyim Tarzı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sarar Catwalk

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Smart Casual Stil Nedir?

Yorum Yaz