Image default
FelsefErkek

Kıvırcık Saçlı Erkeklerin Saç Modelleri

Tatlı ve sempatik görünen erkek tipleri arasında kıvırcık saçlı erkekler ön plandadır. Kızların genel olarak zaafı olduğu doğrudur, yüz yapısında herhangi bir kusur olsa daha bu tarz erkekler saçları vesilesi ile kursu örtmeyi başarır. Özellikle klasikten uzak giyim tarzları kullanılarak cool görünümü artırmak mümkün olur.

Doğal görünen modeller

Kıvır kıvır yapıda olan saçların en çekici hallerinden biri, doğal görünen modellerdir. Var olan dağınıklık, sizi çok sempatik gösterir. Bu sayede hiçbir çaba harcamadan kıvırcık saçlarınız ile kızları etkilemeniz mümkün olur.

erkek-saclarinda-yeni-trend

Bonus modeller

Son zamanlarda bonus saç modeli olarak karşımıza çıkan, havalı saç modellerindendir. Ergen ve genç kuşağın çok kullandığı, kızların ise farklı ve tarz bulduğu saç modelleri arasında yer alır. Farkınızı saçınız ile koymak istiyorsanız, bu modele başvurmanızda fayda vardır.

erkek-sac-modelleri

Dalgalı kıvırcık kısa saçlar

Genç görünmenizi sağlayacak, kendin emin ve özgüvenli erkek profili oluşturmanıza yarayacak ideal bir modeldir. Dalgalı kıvırcık saç, her zaman ilgi odağı olmuştur. Lakin kısa boylu olarak kullandığınızda, kullanım alanınız genişler. İş hayatınızda, ofiste v.b yerlerde de kıvırcık saçlarınızı kolay bir şekilde sergileme şansı yakalarsınız.

erkeklerde-kivircik-sac

Uzun kıvırcık saçlar

Etkin, havalı ve asil görünen modellerdir. Kıvırcık saç modelleri arasında, üniversite öğrencilerinin, serbest meslek yapanların ve şov dünyasında faal olanların kullanmayı tercih ettikleri modeller arasında bulunur. Özgürce akan uzun kıvrımlı açlarınız, sizin en güçlü silahlarınız olabilir.

kivirik-sac-modelleri

Yanlar kısa önü uzun modeller

Sizi dinamik ve güçlü gösterecek saç modelleri arasında bulunur. Erkek kıvırcık saç modelleri içinde, karizmatikliği ile ön plana çıkmayı başaran saç tipleridir. Kullanımı son derece yaygındır. İş dünyasına adım atmış erkeklerin tercih ettiği modellerdendir.

2016-kivircik-sac-modelleri

Benzer Yazilar

Regl Döneminde Cinsel ilişkiye Girilir Mi?

Ahmet DOĞDU

Uzun Boylu Erkeklerin Yaşadığı 5 Sorun

Ahmet DOĞDU

Kadınların Erkeklerde Görmeyi Sevdiği Kıyafetler

Ahmet DOĞDU

Kadın ve erkeğin inanılmaz yarışı

Ahmet DOĞDU

Şeytan Tüyü Olanların Paraya, Yakışıklılığa Ve Kaslara İhtiyaçları Yok

Editor

Kadının Gözünden Erkek

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz