Image default
Genel

Kızları Etkilemek İçin Yanınızda Bulundurmanız Gereken 3 Köpek Cinsi

Bir erkeği bir kadının gözünde etkileyici kılan temel etmenlerden birisi sempatidir. Peki, sempati kazanmanın en kolay yolu nedir? Tabii ki de dünyalar tatlısı bir köpek! Peki, en büyük etkiyi yaratmanın yolu hangi köpeklerden geçiyor?

kizlari-etkileyen-kopek-cinsleri

Golden Retriever

Her 5 kişiden biri golden retriever sahibi gibi gelebilir size, fakat fazla popüler oluşları hala bu köpeklerin kadınlar üzerindeki etkisini zayıflatmış değil. Parlak kürkleri, oyuncu tavırları ve dost canlısı duruşlarıyla kadınların kalbine sizden önce girebilir bu köpekler. Aynı zamanda aile köpekleri olduklarından ve çocuklarla çok iyi geçindiklerinden bu tip duyguları çağrıştıracaklardır ve kadınların gözünde sizi sorumluluk sahibi bir koca materyaline dönüştüreceklerdir.

Beagle

Kuş, tavşan gibi küçük avlar için yetiştirilmiş bu köpekler sizi kadınları etkileme çabalarınızda da yalnız bırakmayacaktır. Uzun kulakları ve masum bakışlarıyla hem kendilerini hem de sizi bir kadının gözünde daha ulaşılabilir kılacaklarına emin olabilirsiniz. Yapacakları şirinliklerle kadınlarla aranızdaki tüm duvarları kırarak sizi sempatik ve sıcakkanlı göstereceklerdir. Aynı zamanda başka köpeklerle de iyi iletişim kurabildiklerinden köpek sahibi kadınlarla şansınızı arttıracaklardır.

en-tatli-kopek-cinsleri

Husky

Çoğu insana göre dünyanın en güzel köpek cinsi sayılabilecek bu köpekler soğuk iklime dayanıklı yapılarıyla gören her kadının içini ısıtmak için birebirdir. Sağlam yapıları ve havalı duruşlarıyla sizin de varlığınızı bir o kadar daha güçlendirecek ve havanıza hava katacaklardır. Güçlü dişleri sizi yanıltmasın, oldukça sevecen ve hatta oyuncu köpeklerdir. Bir kadının gözünde sizi hem daha güçlü hem de daha sevecen yapabilen nadir köpeklerdendir. Üstüne üstlük güzeller güzeli gözlerine hiçbir kadının dayanamayacağı gerçeği de size kesinlikle yardımcı olacaktır.

Benzer Yazilar

Kadınsız Erkekler Kitabı Üzerine

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Yalanı Neden Daha İyi Yakalıyor

Ahmet DOĞDU

Burçlara Göre Erkekler Ve Kadınlarla Uyumları

Ahmet DOĞDU

 İlk Buluşmanın Kötü Gittiğini Nasıl Anlarsınız?

SAÇ BEYAZLAMASINA KARŞI BİTKİSEL KÜRLER

Editor

2018’de Gündemde Çok Fazla Yer Alan Teknolojik Olaylar

Editor

Yorum Yaz